انواع ممبر تلگرام که می تواند برای رشد کسب و کار شما معجزه کند

در این مقاله قصد داریم به موضوع مهم انواع ممبر تلگرام بپردازیم. همین چند روز پیش بود که قصد خرید ممبر، برای کانال تلگرام خود را داشتم. اما با بررسی که انجام دادم متوجه این موضوع شدم که تلگرام، دارای انواع مختلفی ممبر می‌باشد و هر کدام از این ممبر ها، برای یک زمینه خاص مناسب می باشد. به همین دلیل تصمیم گرفتم در این مقاله، تجربیات خود و تحقیقات خود را با شما به اشتراک بگذارم.

 همان طور که می دانید در حال حاضر، در عصر دیجیتال به سر می بریم و شبکه‌های اجتماعی توانستند با ظهور خود، ارتباط برقرار کردن را بسیار به سهولت ببخشند. در حال حاضر شبکه های اجتماعی زیادی وجود دارند که هر کدام از آن ها، بر پایه یک محتوای خاصی فعالیت می کنند. یکی از شبکه‌های اجتماعی که توانسته است سر و صدای زیادی را در بین کاربران ایرانی به پا کند، تلگرام می باشد.

تلگرام در واقع پیام رسانی است که از طریق آن می توان، به راحتی هرچه تمام تر با کاربران دیگر از طریق محتوای متنی، تصویری و صوتی ارتباط برقرار کرد. همچنین این شبکه اجتماعی، پلتفرم بسیار عالی برای دیده شدن کسب و کارها و فعالیت های مختلف است. اما برای این که در اینستاگرام دیده شوید، نیاز به ممبر دارید. به همین دلیل در ادامه این مقاله قصد داریم، به موضوع انواع ممبر تلگرام و بررسی هر کدام از آن ها بپردازیم؛ همراه ما باشید.

انواع ممبر تلگرام با کیفیت

انواع ممبر تلگرام چیست و چگونه به کسب و کار ما کمک می کند؟

در بخش قبلی دانستید که تلگرام یکی از شبکه های اجتماعی محبوب در ایران به حساب می‌آید؛ همچنین دانستید که در این شبکه اجتماعی، انواع مختلفی ممبر وجود دارد؛ حال بهتر است قبل از این که به بررسی انواع ممبر تلگرام بپردازیم، مقداری چیستی در این شبکه اجتماعی را مورد بررسی قرار دهیم. در تلگرام شما می توانید از طریق پلتفرم های مختلفی با مخاطبان خود، ارتباط برقرار کنید.

 یکی از ویژگی های جذاب پیام رسان تلگرام که از طریق آن فعالیت های مثبت بسیار زیادی می توان انجام داد، ایجاد کانال می باشد. شما در تلگرام می‌توانید کانالی برای خود ایجاد کنید و از طریق آن، به عنوان ادمین محتوایی را به اشتراک بگذارید. این محتوا می‌تواند در قالب و محتوای متنی، تصویری و شنیداری تولید شود. اما محتوای تولید شده برای چه کسانی منتشر می شود و به اشتراک گذاشته می‌شوند؟

 به طور کلی به اعضای کانال شما و مخاطبان کانال ممبر گفته می شود؛ شما محتوایی را برای کانال خود تولید می کنید و بعد از به اشتراک گذاشتن آن محتوا، ممبر های شما می توانند آن ها را ببینند. محتوای به اشتراک گذاشته شده  قابلیت لایک را ندارند و فقط می توانند دیده شوند. اگر شما هم قصد خرید انواع ممبر تلگرام را دارید، در ادامه همراه ما باشید.

چرا باید از انواع ممبر تلگرام استفاده کنیم؟

در بخش قبلی دانستید که ممبر تلگرام به چه کسی گفته می شود؛ همچنین دانستید که شما می توانید، اقدام به خرید انواع ممبر تلگرام کنید و برای آن ها، محتوای مختلفی را در کانال خود منتشر کنید؛ اما اهمیت خرید ممبر تلگرام در چیست؟ آیا با تعداد ممبر کم نمی شود به هدف خود در تلگرام و کانال خود رسید؟

 در واقع این روزها در تمامی شبکه‌های اجتماعی، شما می توانید دنبال کننده هایی را برای خود داشته باشید؛ این مورد درباره تلگرام هم صدق می‌کند. چنانچه شما در تلگرام با ممبر کم فعالیت داشته باشید، تلاشتان بی ثمر خواهد ماند؛ به طور مثال این روزها بسیاری از کاربران تلگرام با ایجاد کانال های متفاوت، سعی در معرفی و فروش محصولات برند خود دارند.

 این دسته از مخاطبان اگر نتوانند ممبره مورد نظر خود را جذب کنند، طبیعتا موفق به فروش محصول نخواهد شد. از سوی دیگر خرید ممبر تلگرام فقط به کسب و کارها پیشنهاد نمی شود؛ بلکه بسیاری از کاربران تلگرام با راه اندازی کانال های مختلف، سعی در به اشتراک گذاری فعالیت های مختلف خود دارند. این دسته از افراد می توانند با خرید انواع ممبر تلگرام اعتبار کانال خود را افزایش دهند؛ لذا ممبر های کانال تلگرام می توانند، مزایای مختلفی داشته باشند.

انواع ممبر های تلگرام را بشناسیم

تا به این جای کار به طور کامل دانستید که ممبر تلگرام، به چه کسی گفته می شود؛ همچنین در بخش قبلی دانستید که جذب ممبر تلگرام، از چه میزان اهمیتی برخوردار می باشد؛ حال همان طور که می دانید ما دارای انواع ممبر تلگرام هستیم. شما بسته به زمینه فعالیت خود می توانید اقدام به خرید، تهیه و جذب طبیعی هر کدام از آنها کنید. دقت داشته باشید که هر نوع ممبری برای هر کانالی مناسب نمی باشد؛ لذا قبل از تهیه ممبر تلگرام، باید به زمینه فعالیت خود دقت کنید. در ادامه ما به انواع دنبال کننده های تلگرام می پردازیم.

ممبر های فیک

همان طور که در بخش قبلی هم گفتیم، این روزها در تمامی شبکه‌های اجتماعی شما می‌توانید، دارای دنبال کننده هایی باشید؛ از این رو دنبال کننده فیک یا به نوعی غیر فعال، برای هر نوع شبکه اجتماعی وجود دارد. این مورد در باره تلگرام هم صدق می‌کند. در واقع ممبر فیک در تلگرام به کسی گفته می شود که هیچ گونه فعالیتی ندارد و به نوعی دارای موجودیت خارجی نمی باشد؛ به نوعی فقط تعداد اعضای کانال شما را افزایش می دهد.

 اگر در پایین پست های خود در کانال تلگرام دقت کنید، علامت چشمی را می بینید؛ آن علامت بازدید های آن پست را مشخص می کند؛ لذا از آن جهت که ممبر فیک موجودیتی ندارد، نمی تواند در افزایش بازدید های پست های شما تاثیر گذار باشد. اما آیا ممبر فیک برای کانال تلگرام بد است؟

 جواب ما در مقابل این سال خیر می باشد؛ البته که ممبر واقعی از ممبر فیک بهتر است؛ ولی بعضی از کانال های تلگرام نیاز به ممبر فیک دارند. بعضی از افراد در تلگرام هستند که زمان کافی را برای جذب ممبر واقعی ندارند و در مقابل می خواهند، به سرعت هرچه بیشتر پیشرفت کنند؛ این دسته از افراد در بین انواع ممبر تلگرام می توانند، اقدام به خرید ممبر فیک کنند.

ممبر های اد اجباری

دومین نوع ممبر در بین انواع ممبر های تلگرام، ممبر های اد اجباری می باشند. این دسته از ممبر های تلگرام همان طور که از نامشان پیدا است، به صورت اجباری عضو کانال شما می شوند؛ در واقع آن ها بدون میل باطنی و خواسته خود، وارد کانال تلگرام شما می شوند. اما این کار چگونه امکان پذیر است؟

 همان طور که می دانید از زمانی که تلگرام محبوبیت زیادی را در بین کاربران ایرانی کسب کرده است، برنامه های زیادی هم شبیه به تلگرام ایجاد شده اند؛ در واقع این نوع برنامه ها تلگرام فیک محسوب می شوند. کاربر بعد از ورود به این برنامه ‌ها، با پیغامی رو به رو خواهد شد که بعد از تایید آن پیغام، وارد یک کانال می شود و در صورت خارج شدن از کانال، اجازه استفاده از برنامه را نخواهد داشت. به این صورت که کاربر به صورت اجباری عضو کانال شما می شود. با ظهور چنین برنامه هایی ممبر های اد اجباری، به انواع ممبر تلگرام اضافه شده اند.

منبع پروکسی

یکی دیگر از انواع ممبر تلگرام ممبر های پروکسی می باشند. اگر جزو کاربران قدیمی تلگرام باشید، می ‌دانید که تلگرام در چند سال گذشته در کشورمان فیلتر شده است؛ بعد از این که پیام رسان تلگرام در ایران فیلتر شد، کاربران استقبال بسیار زیادی را از قابلیت پروکسی این شبکه اجتماعی کردند.

 بعضی از کانال ها با بهترین استفاده از پروکسی ها توانستند، ممبر هایی را برای خود جذب کنند. در این روش بعضی از کانال ها به عنوان اسپانسر یک پروکسی یا به نوعی چند پروکسی ظاهر می شوند؛ به این صورت که پروکسی را خریداری می کنند و کاربر بعد از متصل شدن به آن پروکسی، با کانال شما در بالای صفحه چت های خود رو به رو می شود؛ سپس در صورت تمایل می تواند، از کانال شما خارج شود؛ ولی با خارج شدن از کانال شما، پروکسی هم برای او قطع می شود.

ممبر های پاپ آپ

از دیگر انواع ممبر تلگرام می‌توان به ممبر های پاپ آپ این شبکه اجتماعی اشاره کرد. اگر دقت کرده باشید زمانی که قصد ورود به یک کانال در تلگرام دارید، با کلیک بر روی لینک آن کانال با پیغامی در پایین صفحه گوشی خود رو به رو می شوید. بر روی آن پیغام نام کانال نوشته شده است و دو گزینه در پایین آن پیغام وجود دارد که با کلیک بر روی گزینه عضو شدن، جزو ممبر های آن محسوب می شوید. در این روش کاربر به صورت کاملاً اختیاری ممبر کانال شده است و ماندگاری او نیز در این کانال بالا می باشد.

سخن نهایی درباره انواع ممبر تلگرام

اگر جزو کاربران حرفه ای تلگرام هستید و قصد جذب ممبر برای کانال های خود را دارید، حتماً قبل از آن، از انواع ممبر تلگرام اطلاع کافی را داشته باشید. امیدواریم از این مقاله بهره کافی را برده باشید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.