بهترین سایت خرید ممبر تلگرام | ممبر تلگرام ارزان و با کیفیت

نحوه ارتباطات کنونی با نحوه تعاملات درگذشته فرق کرده است. در قرن حاضر، شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباطات به شمار می‌روند. کسب‌وکارهای مختلف می‌توانند از تأثیرپذیری شبکه‌های اجتماعی برای ارتقای کار خود کمک بگیرند. اگر از شبکه‌های اجتماعی به‌درستی استفاده کنید، به شما در ارتباط با مشتریان خود، گسترش کسب‌وکار و حتی ارتباطی پایدار با مشتریان فعلی کمک خواهد کرد. شبکه‌های اجتماعی در رونق کسب‌وکار بسیاری از افراد، نقش چشمگیری داشته است، تا آنجا که در حال حاضر، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی (social media marketing) از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی دیجیتالی است.

تلگرام به‌عنوان محبوب‌ترین شبکة اجتماعی در ایران به نقل از آمارها امروزه تعداد کاربران ایرانی تلگرام با وجود فیلتر بودن این اپلیکیشن در ایران، ۵۰ میلیون نفر تخمین زده می‌شود. یعنی بیش از ۱۰ درصد کاربران تلگرام ایرانی هستند و این سهم قابل‌توجهی است. اما با محبوبیت تلگرام در ایران بازار خرید ممبر تلگرام نیز داغ شده است. امروزه ده‌ها سایت وجود دارند که خرید ممبر تلگرام را به شما عرضه می‌کنند.سایت telegram-instagram بهترین سایت خرید ممبر تلگرام، جهت خرید انواع ممبر تلگرام است که میتواند شما را در جهت ارتقا کسب و کار مجازیتان همراهی کند.

تلگرام یک فرصت عالی برای ارتقا کسب‌وکار شما

در سال 2016 کاربران تلگرام در ایران 20 میلیون نفر تخمین زده شد و این عدد از آوریل 2018 به 50 میلیون نفر رسیده است. آخرین آمار تلگرام در آوریل 2020 بوده و این شرکت اعلام کرده که به عدد 400 میلیون کاربر فعال در ماه رسیده است.

هرچند که امروزه برخی معتقدند تلگرام با وجود محبوبیت زیاد، در مقایسه با شبکه‌های دیگری از جمله اینستاگرام، فضای قدرتمند و محبوبی جهت بازاریابی آنلاین نیست و بیشتر جهت انتشار محتوای سرگرم‌کننده و برقراری ارتباط مناسب است. اما آمارها نشان می‌دهد که روزبه‌روز استفاده از تلگرام جهت بازاریابی دیجیتال و همچنین کمک به افزایش بهینه‌سازی و سئو وب‌سایت‌ها بیشتر می‌شود. پس اگر شما نیز صاحب کسب‌وکار اینترنتی هستید لازمه که توی این شبکهٔ اجتماعی محبوب نیز فعال باشید و فرصت افزایش درآمدتان را ازطریق تلگرام از دست ندید. telegraminstagram می‌تواند یک فرصت خوب برای بالابردن درآمدتان از طریق تلگرام باشد. شما می‌توانید با مراجعه به بهترین سایت خرید ممبر تلگرام باتوجه‌به نیاز خودتان اقدام به خرید ممبر تلگرام کنید. telegram-instagram بهترین سایت خرید ممبر تلگرام است که تمام انتظارات شما را در هنگام خرید ممبر تلگرام به خوبی برطرف خواهد کرد.

بهترین سایت خرید ممبر تلگرام

چرا باید ممبر تلگرام بخریم؟

حتماً شما نیز این پرسش را در ذهن خود دارید که اصلاً چرا باید ممبر تلگرام بخریم؟

خب اگر بخواهیم به این سؤال جواب بدیم بهتر است برای شما یک مثال بزنیم: فرض کنید که شما صاحب یک کسب‌وکار هستید و به فکر فعالیت در تلگرام افتاده‌اید و برای کسب‌وکار یا برند خود یک کانال تلگرام ساخته‌اید. اما اعضای کانال تلگرام شما چه‌قدر است؟

مسلماً در ابتدای کار تعداد اعضای کانال تلگرام شما نمی‌تواند خیلی زیاد باشد حال از دید یک مخاطب و یا مشتری به این مسئله نگاه کنید فرض کنید که شما یک مشتری هستید و برای اولین‌بار به کانال خود وارد می‌شوید اگر تعداد اعضای کانال تلگرام شما کم باشد می‌توانید به کانال موردنظر اعتماد کنید؟ از آن خرید کنید و یا خدماتی را از طریق این کانال دریافت کنید؟

احتمالاً پاسخ شما به‌عنوان یک مشتری منفی است. کانال‌های به‌ اصطلاح صفرکیلومتر (کانال‌هایی با تعداد ممبر کمتر از 3000) خیلی سخت رشد و ممبر خواهند گرفت زیرا تجربه نشان داده است که کاربران بیشتر تمایل دارند عضو کانال هایی شوند که ممبر و عضو بالایی داشته باشد چون تعداد ممبر بالا نشان‌دهنده اعتبار کانال می‌باشد. در نتیجه بهترین کار برای جهش و رشد کانال و خارج شدن از گروه صفرکیلومترها خرید ممبر می‌باشد. بالابردن ممبر تلگرام یک کار زمان بر است که حداقل ماه ها نیاز به کار مستمر دارد و احتمالا شما به عنوان صاحب یک کسب و کار وقت کافی برای انجام آن را ندارید این جا است که سایت ما با امکان خرید ممبر واقعی تلگرام به کمک شما می اید.اگر قصد خرید ممبر تلگرام را دارید بهتر است سراغ بهترین سایت خرید ممبر تلگرام بروید. سایت telegram-instagram بهترین سایت خرید ممبر تلگرام است که شما میتوانید به راحتی از خدمات آن بهره مند شوید.

انواع روش‌های خرید ممبر در سایت  telegram-instagram

ممبر نوتیفیکیشن برای افزایش ممبر تلگرام (ممبر پوش)

در این روش متن دلخواه شما روی گوشی کاربران ارسال خواهد شد و کاربران به‌دلخواه روی آن کلیک کرده و وارد کانال خواهند شد. بازدهی بر اساس متن تبلیغی و اسم کانال شما است. سایت telegram-instagram بهترین سایت خرید ممبر تلگرام در روش خرید ممبر نوتیفیکیشن  است.

مزایا:

 • ممبر کاملاً واقعی
 • بازدهی بالا
 • ویو مناسب

معایب:

 • قیمت بالا
 • ریزش اعضا

روش ممبر پاپ‌آپ برای افزایش ممبر تلگرام (ممبر اختیاری)

در این روش شما کسی را به‌اجبار وارد کانال خود نمی‌کنید بلکه همه به اختیار خود وارد کانال می‌شوند در حقیقت زمانی که افراد مشغول کار با گوشی خود هستند، تلگرام کانال شما را برای آنها نمایش می‌دهد و آنها اگر مایل بودند عضو می‌شوند شما از میان‌بسته های مختلف فروش، تعداد ممبر موردعلاقه خود را باتوجه‌به میزان هزینه‌ها خریداری می‌کنید و بعد از آن فروشنده وارد عمل خواهد شد. این روش فقط در نسخه‌های غیررسمی تلگرام مانند مولوگرام و طلاگرام و … قابل اجرا است در زمان جذب ممبر، لازم است که پست گذاری کانال متوقف شده باشد. بعد از اینکه تعداد ممبر موردنظر شما جذب شد، بازدید از صفحات کانال شما افزایش پیدا می‌کند. بیننده ممکن است از مطالب کانال شما خسته شود و از آن خارج شود. سایت telegram-instagram بهترین سایت خرید ممبر تلگرام در روش خرید ممبر پاپ اپ است.

مزایا:

 • ممبر کاملاً واقعی
 • بازدهی بالا
 • ویو مناسب

معایب:

 • قیمت نسبتاً بالا
 • ریزش بالا (به علت اختیار در لفت دادن کاربران)

روش ممبر اد اجباری برای افزایش ممبر تلگرام

اد ممبر اجباری یک نوع از اضافه‌شدن شما در کانال‌هاست که به‌واسطه برخی از تلگرام‌های غیررسمی انجام می‌شود. در این روش، بدون اینکه شما متوجه شوید، داخل کانال‌های تلگرامی عضو می‌شوید و در برخی مواقع، حتی می‌توانند اعلان (Notification) را بی‌صدا کنند تا به‌هیچ‌وجه متوجه نشوید . سایت telegram-instagram بهترین سایت خرید ممبر تلگرام در روش خرید ممبر اد اجباری است.

اد ممبر اجباری چگونه انجام می‌گیرد؟

به‌احتمال بسیار زیاد برایتان اتفاق افتاده که بدون این­که هیچ اطلاعی داشته باشید در یک کانال تلگرامی عضو شده‌­اید و از خود پرسیده‌­اید که چگونه این اتفاق افتاده است. اد اجباری یک شیوه اضافه شدن شما در کانال­‌های تلگرامی است که بوسیله­‌ی بعضی از تلگرام­‌های غیر رسمی انجام می‌­گیرد.با توجه به پیشرفت هرچه بیشتر تلگرام و فراگیر شدن استفاده آن در کشور عزیزمان ایران ، تلگرام های غیر رسمی بسیاری وارد عرصه رقابت شده اند. این تلگرام های غیر رسمی، قابلیت های بسیاری به تگرام اصلی اضافه می کنند . اما برخی از برنامه نویسان امکان اد ممبر اجباری تلگرام را هم به برنامه تلگرام خود اضافه کرده اند تا بتوانند شما را در کانال هایی که میخواهند ، عضو کنند. ممبر اد اجباری در تلگرام توسط نرم افزار صورت نمی‌گیرد. چون نرم افزارهای زیادی به منظور خرید و فروش ممبر تلگرامی ساخته شده اند که اکثراً فیک می‌باشند. اما ممبر اد اجباری تنها بوسیله‌ی صاحبان تلگرام های غیر رسمی مانند موبوگرام، تلگرام فارسی، تلگرام نارنجی و … انجام می‌گیرد و جزو امکانات فرعی آنها برای کسانی که دارای تلگرام غیر رسمی هستند می باشد .

انواع اد ممبر اجباری برای افزایش ممبر تلگرام

اد اجباری برای افزایش ممبر تلگرام در 3 حالت انجام می شود.

 • معمولی
 • سایلنت
 • هیدن

اد ممبر اجباری معمولی

در این روش، کاربران بدون آنکه متوجه شوند وارد کانال می‌شوند و اعلان ” شما عضو کانال شدید ” برای کاربران نمایش داده می‌شود . لذا ریزش ( خروج از کانال ) بسیار بالا بوده و حتی ممکن است بسیاری از ممبر وارد شده ، از کانال خارج شوند.

اد ممبر اجباری سایلنت

این روش همانند اد ممبر اجباری معمولی تلگرام می‌باشد با این تفاوت که در اد اجباری سایلنت، اعلان ” شما عضو کانال شدید ” برای کاربر نمایش داده نمی‌شود . برای همین ریزش کاربران نسبت به حالت معمولی کمتر است.

اد ممبر اجباری هیدن

این روش همانند اد ممبر اجباری معمولی تلگرام می‌باشد، با این تفاوت که کانال برای کاربر مخفی می‌شود! و متوجه حضور کانال نمی‌شود، این مورد باعث می‌شود که پست بازدید مناسبی نداشته باشد. باتوجه‌به ریزش پایین اد اجباری هیدن + واقعی بودن ممبر ها، یکی از بهترین راهکارهای افزایش اعضای کانال، اد ممبر اجباری تلگرام هیدن می‌باشد .

مزایا :

 • به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی
 • ممبر واقعی

معایب :

 • بازدهی کم
 • عدم ویوی مناسب به علت سایلنت بودن کانال
 • لفت نسبی بالا به علت اد شدن به صورت اجباری

بهترین سایت خرید ممبر تلگرام

روش ممبر پروکسی برای افزایش ممبر تلگرام

با محبوبیت روز افزون پروکسی نزد مردم، کانال هایی تصمیم گرفتند تا با خرید پروکسی، اسپانسر آنها شوند. یعنی شما با متصل شدن به یک پروکسی بطور خودکار به کانال اسپانسر آن وارد خواهید شد زیرا با اجازه آن کانال دارید از پراکسی استفاده می کنید. به ممبرهایی که به این کانال ها وارد می شوند ممبر پروکسی گفته می شود. به همین دلیل کانال های تازه تأسیس برای افزایش ممبر تلگرام کانال خود می توانند با خرید ممبر پروکسی باعث افزایش اعضای خود شوند. سایت telegram-instagram بهترین سایت خرید ممبر تلگرام در روش خرید ممبر پروکسی است.شما می‌توانید برای دریافت خدمات افزایش ممبر به Instagram-telegram مراجعه کنید و از خدمات با کیفیت و به‌صرفه ما بهره ببرید.

Instagram-telegram بهترین سایت خرید ممبر تلگرام است که در زمینه خرید ممبر تلگرام واقعی و انواع دیگر ممبر تلگرام مانند خرید ممبر خارجی بدون ریزش فعالیت میکند. همان گونه که در بالا نیز گفتیم خرید ممبر تلگرام یک سرمایه گذاری برای کانال شماست که در دراز مدت میتواند برای شما سود آور باشد.خدمات خرید ممبر تلگرام بدون ریزش سایت ما میتواند گامی بزرگ در جهت ارتقا کسب و کار شما باشد. Instagram-telegram  بهترین سایت خرید ممبر تلگرام است که خدمات خود را را با به صرفه ترین قیمت و بهترین کیفیت به شما ارائه میکند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.