تبلیغات تلگرام+ روش های تبلیغات هم هزینه و با کیفیت در تلگرام

ایا شما هم میخواهید با تبلیغات در تلگرام تعداد کاربران فعالتان را افزایش دهید؟ با در تلگرام اینستاگرام همراه باشید. امروزه دنیا هرچه بیشتر به سمت تکنولوژی  درحال حرکت است. و به تبع استفاده از شبکه های اجتماعی روز به روز رشد بیشتری پیدا میکنند، هم چنین میل بشر به این سمت رفته است که نیاز های خود را از کوتاه ترین وسریع ترین روش تامین کند.

تبلیغات تلگرام رایگان و مقرون به صرفه

بسیاری از شبکه های اجتماعی فعال قابلیت تبلیغ رایگان یا با هزینه بسیار کم محصول شما را دارند و تلگرام یکی از آنها است. فیسبوک در هر ماه 2.5 میلیارد کاربر به صورت فعال در این شبکه اجتماعی فعالیت دارند که رقم بسیار قابل توجهی برای حضور تبلیغات محصول شما در انجا است. اینستاگرام کاربران فعال در این شبکه 1 میلیارد هستند که اینجاهم مکان پربازدیدی است که میتوانید برا یتبلیغات محصولتان از ان استفاده کنید. توییتر 330 میلیون کاربر، تعدادی هستند که درتوییتر فعال هستند که شما با تبلیغ در این شبکه می توانید محصول تان را در عرصه جهانی معرفی کنید. تلگرام تنها شبکه اجتماعی نیست که می توانید از تبلیغات آن بهره ببرید اما از شبکه های اجتماعی معتبر است و هزینه تبلیغات در آن نسبت به سایر شبکه های اجتماعی کمتر است.

تلگرام با توجه به نحوه استفاده ساده مخاطبان مختلفی در سنین گوناگون دارد. این مسئله باعث می شود شما بتوانید با استفاده از تبلیغات تلگرام به راحتی انواع محصولات خود را تبلیغ کنید. در ادامه با تبلیغات تبلیغات تلگرام بیشتر آشنا می شویم.

تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات تلگرام بهترین ابزار برای تبلیغات گسترده محصول شما

تگرام از جمله شبکه های اجتماعی است که معمولا بعد از اینستاگرام، با وجود محدودیت هایی که برای ان اعمال شد دسترسی تعداد زیادی ازطرفدارانش را به ان کاهش داد، اما با این وجود یکی از شبکه های اجتماعی است که بازدید فراوانی دارد وهم چنین افرادی که قصد رشد یامعرفی بیشتر کسب وکار یا محصولاتشان را دارند از تلگرام استفاده میکنند.

مزیت های تبلیغات تلگرام در کانال های ارتباطی معروف و پربازدید

همانطور که گفته شد، افراد زیادی ماهانه از این شبکه ها بازدید می کنند. معروفیت این شبکه های اجتماعی تا حدی است که تمام برند های معتبر دنیا علاوه برفروشگاهی که برای فروش یا ارائه خدمات خود در نظر گرفتند از این شبکه ها برای بیشتر شناساندن محصولاتشان در عرصه جهانی استفاده میکنند زیرا به این واقعیت رسیدند که: امروزه مردم روز به روز راحت طلب تر می شوند واز خرید محصول مورد نظرشان به صورت تضمینی وبسیار سریع،بیشتر نسبت به صرف وقت وهزینه رفت وامد، برای رفتن به انواع فروشگاه ها، لذت می برند.

نکته قابل توجه در تبلیغات تلگرام  این است که هر کدام ویژگی های خاص خودشان مثل مخاطبان متفاوت دارند که هر یک از این شبکه ها با توجه به ویژگی های خاص خودشان تبلیغات در سطوح متفاوتی برای شما انجام می دهند. مثلا مخاطبان درهریک از شبکه های اجتماعی می توانند مخاطبان واقعی وهمیشگی باشند. یا اینکه مخاطبان میتوانند از طریق معرفی محصول شما از طریق انواع سایت به انها، جذب تبلیغات شما،شده باشند. مخاطبان دیگر می توانند همان افرادی باشند که با شما دریک زمینه مشترک همکاری میکنند.

راه هایی که می توانیم تبلیغات تلگرام موثر داشته باشیم

تبلیغات به صورت ساعتی در تلگرام

برای این کار یک محدوده زمان مشخص، معمولا 12یا 24ساعته در نظر گرفته می شودکه این کار بسته به نوع محصول شما ونوع مخاطبانتان متفاوت است.

تبلیغات به صورت کلیکی در تلگرام

این نوع تبلیغ از طریق تلگرام مزیت با صرفه بودن هزینه تبلیغات تلگرام برای شما دارد وچون با توجه به تعداد کلیک ها،سایت یا محصول شما بازدید می شود، شما متوجه تعداد بازدید کنندهای خود می شوید .اما مشکلی که این راه دارد این است که باید به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است محصول یا سایت شما کلیک های غیرواقعی زده شوند که این کار ممکن است از طریق رقیبان شما در زمینه ارائه محصول مشترکتان انجام شود.

منظور از تبلیغات تلگرام بازدیدی چیست وچرا مقرون به صرفه است ؟

این نوع تبلیغات تلگرام هم مانند تبلیغات کلیکی مقرون به صرفه هستند زیرا شما از روند بازدید محصولات تان اگاهی دارید.وچون با توجه به تعداد بازدید ها از شما هزینه دریافت می شود،مقرون به صرفه است. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که از کجا متوجه شوم محصول یا سایت من چه تعداد بازید کننده داشته است؟ ساده است، شما می توانید تعداد بازدید کنندهای تبلیغات خود را از علامت چشم در پایین صفحه تبلیغ و با عدد کنار آن ببینید. اما اگر تا به اینجای مطلب مجاب به پرداخت هزینه تبلیغات برای محصولتان در تلگرام نشده اید، می‌توانید راه دیگری را انتخاب کنید.

اولین راه حل استفاده از انواع سایت های معرفی کانال های تلگرامی برای تبلیغات محصولات شما است. می توانید این سایت ها را با سرچ ساده بیابید و متناسب با محصول، سایت یا خدماتی که قصد معرفی دارید، کانال های تلگرامی انهارا از این سایت ها پیدا کنید و عضو این کانال ها شوید و محصولات تان را در آنجا تبلیغ کنید.

راه دیگری که می توانید برای تبلیغات محصولتان از ان استفاده کنید این است که همانطور که از پیج های مربوط به کسب و کارتان در اینستاگرام دیدن میکنید، از کانال های تلگرامی آنها نیز بازدید کنید تا با روند فعالیت آنها درخصوص تبلیغ محصولاتشان اگاه شوید و کانال های تضمینی در خصوص افزایش بازدید کننده های محصولات یا انواع سایت هارا بشناسید.

راه دیگر این است که از بعضی کانال های تلگرامی در خصوص معرفی کانال های تلگرامی معتبر و پربازدید برای محصولات تان استفاده کنید.

چطور با هزینه کم تبلیغات با کیفیت و موثر داشته باشم؟

همانطور که قبل تر اشاره شد تلگرام از شبکه های اجتماعی پربازدید است که میتواند فروش یا معرفی محصول یا سایت شما را به رشد بالایی برساند وبا توجه به این که هزینه بسیار اندکی در مقابل هزینه های تبلیغات در دیگر شبکه های اجتماعی برای تبلیغ محصول شما دریافت می کند، می تواند شما را با صرف هزینه کم ورشد بالای بازدید کننده از محصولات تان به پیشرفت قابل توجهی برساند .

تبلیغات تلگرام محصولات به صورت رایگان امکان پذیر است؟

در این خصوص تعداد بسیار زیادی از گروه های تلگرامی وجود دارند که متناسب با تعداد اعضایی که کانال شما دارد، تبلیغات محصول شما را برعهده می گیرند.

نکته ای که به شما برای رشد بیشتر کسب وکارتان توصیه می شود این است که حتما علاوه براینکه در یک شبکه اجتماعی دیگر تبلیغات  محصولتان را انجام می دهید،همراه با ان یک کانال تلگرامی باتوجه به مزیت ها وتوضیحاتی که در مورد محبوبیت و شهرت آن گفته شد، تشکیل دهید زیرا ممکن است افرادی باشند که از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام به دلایل مختلف مثل  صرف حجم بالای اینترنت، استفاده نکنند اما با وجود کانال تلگرامی یک محصول از آن بازدید داشته باشند.

تبلیغات تلگرام موثر و راه رهایی از تبلیغ در کانال های نامرتبط

  • از طریق تلگرام می توانید به طور مشخص ودقیق کانال مربوط به کسب وکارتان را پیدا کنید وبعد از اینکه کیفیت تبلیغ خوب واعتبار ان مورد تایید تان قرار گرفت،از ان برای تبلیغات کسب و کارتان استفاده کنید.
  • در تبلیغات تلگرام شما ازادی انتخاب دارید و همچنین می توانید به طور اسان وبدون اموزش قبلی، کسب وکار یا محصولتان را تبلیغ کنید.
  • مزیت دیگری که تبلیغ در تلگرام دارد این است که پیامهای تبلیغاتی شما برای مدت زمانی در آن کانال ها و گروه ها باقی می مانند، که این مزیت باعث می شود کاربران هرقت از روز را که به کانال مربوط مراجعه میکنند، تبلیغات را ببینند وحتی ان ها را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند.

مزیت هایی که کانال های تلگرام برای تبلیغات شما دارند

زمانی که شما با استفاده از تلگرام مارکتینگ در کانال های معتبر و با کیفیت از نظر محتوا تبلیغات انجام می دهید میتوانید از مزایای زیاد آن بهره ببرید. ما در این قسمت اشاره ی کوتاهی به مزایای آن می کنیم.

ایرانی بودن کاربران و فعالیت همیشگی به طور تضمینی از جمله مزایای تبلیغ در کانال های معتبر و جذب ممبرهای واقعی است. شما می توانید نوع تبلیغات خود را انتخاب کنید و بازدیدهای هر تبلیغ را در دست داشته باشید.

می توانید در کمترین زمان تبلیغات تان را در تلگرام انجام دهید چراکه برای این کار لازم نیست با تمام کانال ها وافراد مرتبط با کسب وکارتان ارتباط برقرار کنیدزیرا به شرط انتخاب یک کانال معتبر برای تبلیغ کسب وکارتان،کانال های واقعی را به شما نشان می دهند واعتبارانهارا برای شما تضمین می کنند. با انتخاب کانال های معتبر و باکیفیت در هزینه خود صرفه جویی می کنید وهم چنین به طور هدفمند یعنی با تعداد مشخص کاربربه رشد کسب وکارتان کمک کرده اید.

تبلیغات تلگرام

چه کانال تلگرامی را برای تبلیغات محصول انتخاب کنم؟

علاوه برنکات ذکر شده دراتنخاب کانال تلگرام،باید به این نکات هم توجه داشته باشید:

  • برای تبلیغ کسب وکارتان ورشد هرچه بیشتر ان انچه که اهمیت بیشتری دارد،کیفیت کاربران جذب شده است نه تعداد زیاد انها ،زیرا ممکن است تعداد کاربران وتعداد بازدید کننده های شما فیک باشند وشما با وجود تعداد زیاد کاربر، فروش قابل توجهی نسبت به قبل نداشته باشید.
  • حتما چه خودتان وچه کانال مربوطه که محتوای تبلیغات شمارا برعهده می گیرد،باید علاوه بردرنظر گرفتن متنی جذاب ،از عکسها یا ویدئوهای مرتبط با محصول شما وبه صورت کوتاه استفاده کند،همانطور که میدانید زمانی که محتوا از ابتدا تا انتها تنها به یک شکل است موجب خستگی کاربران می شود ودید خوبی در مورد محصولتان به کاربرنمی دهد.
  • نکته دیگر دراین خصوص این است که حتما از متن های نوشتاری کوتاه وخلاصه شده اما مفید وجامع در خصوص محصول ویا کسب وکارتان استفاده کنید.
  • بهتر است که کانال تبلیغاتی محصول شما،تبلیغات شمارا در مدت زمان مشخص وبه صورت منظم قراردهد چراکه موجب ایجاد احساس اعتماد نسبت به محصولات تان در مخاطب می شود.

نتیجه گیری برای تبلیغات تلگرام

شبکه اجتماعی تگرام به همراه کانال های بسیارپربازدید ومفید برای کاربرانی که هرروزه از ان بازدید میکنند،میتوانند راه میانبر ومقرون به صرفه ای برای پیشرفت کسب وکارتان باشند.

با توجه به تمام نکاتی که گفته شد به شما پکیج تضمینی ومعتبر افزایش تعداد کاربرمان را که در صدد رشد وپیشرفت کسب وکارشما فعالیت میکند را توصیه میکنم. زیرا که علاوه بردارا بودن تمام مزیت های گفته شده،به شما کانال هایی را معرفی میکند که می توانید علاوه بر تبلیغ کسب وکارتان ارتباطات خودتان را در سطح جهانی افزایش دهید ودر نهایت کاربرانی ثابت و معتبر برای کسب و کارتان جذب کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.