خرید فالوور اینستاگرام چگونه امکان پذیر است و چه مزایایی دارد؟

در این مقاله می خواهیم به مبحث خرید فالوور اینستاگرام و اهمیت های آن بپردازیم. اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است. اینستاگرام تا حدی توانسته است کاربران ایرانی به خود جذب کند که اصلا دیگر نیاز به تعریف و تمجید ندارد. شاید در اوایلی که اینستاگرام بین مردم رواج پیدا کرده بود، فقط جنبه سرگرمی داشت؛ اما الان دیگر این گونه نیست.

در حال حاضر افراد مختلف نه تنها به جهت سرگرمی از اینستاگرام استفاده می‌کنند، بلکه خیلی ها در حال درآمدزایی هستند. در اینستاگرام، راه های مختلفی برای درآمدزایی وجود دارند. راه هایی مثل تبلیغات، بلاگر شدن، تولید محتوا و خیلی از راه های دیگر. همان طور که می دانید، تمامی این راه ها نیاز به تعداد فالوور بالا و امکانات دیگر دارد.

به طور مثال، شما برای این که بتوانید یک بلاگر پردرآمد شوید، نیاز به یک شهرت در دنیای واقعی، یا یک حرفه در دنیای مجازی دارید. اکثر افراد فعال در اینستاگرام، به فکر درآمدزایی در آن هستند. اما همان‌طور که می‌دانید، برای رسیدن به درآمدزایی در اینستاگرام، نیاز است تا در اوایل کار به نوعی شما هزینه هایی را پرداخت کنید. اگر شما قصد افزایش فالوور و خرید فالوور اینستاگرام را دارید، ادامه این مقاله از سایت تلگرام اینستاگرام را دنبال کنید.

 

خرید فالوور اینستاگرام ارزان

فالو چیست و فالوور کیست؟

فالو (Follow) در فرهنگ لغت به معنای دنبال کردن یا به نوعی پیروی کردن است. از فالو در زمینه های مختلفی استفاده می شود؛ زیرا در حوزه های مختلف این کلمه معنی می دهد. فالو و فالوور فقط در اینستاگرام استفاده نمی شود؛ بلکه در اکثر شبکه های اجتماعی، حتی شده است به عنوان یک اصطلاح از آن استفاده می شود.

کلمه فالوور از فالو می آید. در واقع در اینستاگرام به کسی می گویند فالوور که شما و پیج شما را دنبال می کند. در ادامه به مبحث خرید فالوور اینستاگرام می پردازیم.

به چه دلیل باید تعداد فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهیم؟

خرید فالوور اینستاگرام اصلا کار سختی نیست. حتی در حال حاضر صد ها پلتفرم وجود دارند که به طور تخصصی، به خدمات دهی اینستاگرام می پردازند. حال سوال این است که اصلا چرا باید فالوور بخریم و تعداد فالوور های خود را افزایش دهیم؟

همان طور که می دانید، یکی از اصلی ترین روش های بازاریابی تبلیغات در صفحات اجتماعی است. امروزه در هر نقطه ای از جهان بروید، بهترین پلتفرم برای پیاده سازی تبلیغات صفحات مجازی هستند. در واقع امروزه دیگر صفحات مجازی جای تلویزیون و بیلبورد ها را گرفته اند. به جرئت می توان گفت تاثیر گذار ترین شبکه اجتماعی در ایران، اینستاگرام است.

این امر امروزه به طوری است که هر کسی اگر اسم برندی به گوشش بخورد، اولین کاری که می کند آن اسم را در اینستاگرام سرچ می کند. به نوعی می توان گفت اینستاگرام در کشور ما بسیار فراگیر شده است. اکثر کاربران ایرانی اینستاگرام، ساعات زیادی از طول روزمره خود را در اینستاگرام سپری می کنند. فکر می کنم تا به این جای کار، با اهیمت اینستاگرام آشنا شده باشید.

زمانی که کاربری در اینستاگرام به پیج شما مراجعه می کند، به اولین نکته ای که توجه می کند تعداد فالوور های شما است. همچنین به نوعی شما باید فالووری داشته باشید تا بتوانید بازاریابی بکنید. اگر شما فالوور نداشته باشید و بهترین تولید محتوا را هم انجام دهید، خروجی را نخواهید گرفت. در واقع خرید فالوور اینستاگرام از اهمیت زیادی می تواند بر خوردار باشد.

راه های زیادی برای افزایش فالوور به طور رایگان وجود دارند؛ ولی آن ها زمان بر هستند. افرادی هستند که نیاز دارند تعداد فالوور هایشان سریع افزایش یابد. در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم.

ریزش فالوور های خریداری شده

اگر اولین دفعه ای است که قصد خرید فالوور اینستاگرام را دارید، شاید اصطلاح ریزش فالوور برایتان عجیب به نظر برسد. ریزش فالوور خریداری شده، به معنی کاهش تعداد فالوور های خریداری شده می‌باشد. فرض کنید شما هزار فالوور می خرید و پس از مدتی، آن هزار تا تبدیل به پانصد فالوور یا حتی صفر فالوور می‌شوند. چه می شود که یک همچین اتفاقی می افتد؟ پس فالوور های خریداری شده برایشان چه اتفاقی می افتد؟

همان‌طور که در بخش قبلی گفتیم، امروزه صد ها پلتفرم هستند که می شود از آن ها فالوور اینستاگرام خرید. بسیار مهم است که به پلتفرمی که قصد خرید فالوور از او را دارید اطمینان داشته باشید. حتما تا به حال کلمه فالوور فیک به گوشتان خورده است. فالوور های فیک در واقع عددی بیش نیستند. به معنایی دیگر فالوورهای فیک هیچ موجودیتی ندارند و هیچ فعالیتی در اکانت اینستاگرام شما ندارند.

نکته مهمی که این وسط است، این است که اینستاگرام با استفاده از الگوریتم خود فالوور های فیک را شناسایی می‌کند. خیلی از پلتفرم های فروش فالوور، فقط می خواهند که به هر قیمتی شده است فالوور به فروش برسانند و درآمدزایی کنند؛ آن ها اصلا به فکر پیج کاربران و کیفیت کار نیستند.

خرید فالوور اینستاگرام از طریق وب سایت ها، ربات ها و اپلیکیشن ها مختلف امکان پذیر است. دقت داشته باشید که حتما قبل از خرید فالوور، از کیفیت و صلاحیت کار آن پلتفرم فروش فالوور با خبر شوید. اگر شما فالوور فیک بخرید، بهترین حالت ممکن این است که فالوور هایتان ریزش کنند.

گاهی اوقات حتی اینستاگرام با استفاده از الگوریتم خود، فعالیت شما را با فالوور های فیک تشخیص می‌دهد و اقدام به ریپورت شما می کند. هیچ کاربری تا به حال موفق به دور زدن الگوریتم اینستاگرام نشده است.

 

خرید فالوور اینستاگرام با کیفیت

در زمان خرید فالوور اینستاگرام به نکاتی باید دقت کرد؟

آیا زمانی که شما برای خرید یک لباس به یک فروشگاه مراجعه می کنید، به نکاتی نظیر کیفیت لباس دقت نمی کنید؟ در زمان مراجعه به وب سایت برای خرید فالوور اینستاگرام هم باید نکاتی را مدنظر خود قرار دهید. در واقع شما در آن لحظه انگار به یک فروشگاه به هدف خرید مراجعه کرده اید. در ادامه نکاتی که لازم است در زمان خرید فالوور در نظر بگیرید را ذکر می کنیم.

 • اولین و اصلی ترین نکته ای که باید در نظر گرفته شود، این است که فالوور کاملا واقعی باشد و هیچ ریزشی نداشته باشد.
 • فالوور های اینستاگرام باید با قیمتی مناسب به فروش برسند. بسیاری از پلتفرم های ارائه خدمات اینستاگرام وجود دارند که بیش از حد قیمت بر روی خدمات خود قیمت گذاری کرده اند.
 • سفارش خرید فالوور باید سریع و به سرعت انجام شود. این مورد باید به گونه ای باشد که بعد از ثبت سفارش، لحظاتی بعد به تعداد فالوور های شما اضافه شود.
 • دقت و نظم در ارائه سفارش خرید فالوور باید بالا باشد.
 • فالوور هایی که به فروش می رسند کاملا باید قانونی و مجاز باشند. اگر در غیر این صورت باشد، اینستاگرام می تواند اقدام به مسدود سازی شما بکند.

سعی کنید در زمان خرید فالوور اینستاگرام به تمامی این نکات توجه کنید. در واقع شما دارید هزینه ای را پرداخت می کنید و باید در قبال آن از بهترین خدمات برخوردار باشید.

خرید فالوور برای اینستاگرام چه قیمتی دارد؟

به طور دقیق نمی توان گفت خرید فالوور چه قیمتی را دارد. هر وب سایتی با یک تعرفه ای خدمات اینستاگرام را ارئه می دهد. این تعرفه قیمت در هر وب سایتی، نباید خیلی تفاوت با دیگر وب سایت ها داشته باشد. البته به این نکته توجه داشته باشید که مهم ترین چیزی که قیمت خرید فالوور را مشخص می کنید، تعداد فالوور خریداری شده است.

طبیعتا قیمت هزار فالوور با دو هزار فالوور می تواند متفاوت باشد. اما همان طور که در بخش قبل هم ذکر کردیم، در زمان خرید فالوور باید به قیمت آن ها توجه داشته باشید. قیمت فالوور هایی که به فروش می رسند، باید کاملا مقرون به صرفه باشند.

فالووری بخرید که مرتبط به حوزه فعالیت شما باشد

یکی از مهم ترین آپشن هایی که هر وب سایت فروش فالوور باید ارائه دهد، فروش فالوور در زمینه های مختلف است. فرض کنید شما دارای یک پیج فروشگاهی در اینستاگرام هستید. در این صورت، چه فایده ای دارد که شما فالووری بخرید که علاقه مند به حوزه موسیقی است؟

اگر پیج شما یک پیج هدفمند است حتما دقت داشته باشید که خرید فالوور خود را هم هدفمند انجام دهید. طبیعتا فالووری که به حوزه فعالیت شما علاقه مند باشد می تواند راحت تر با شما تعامل برقرار کند. در این صورت اعتبار پیج شما هم بالا می رود. آن وقت است که شما هزینه ای موثر پرداخت کرده اید و از خرید فالوور اصلا پشیمان نیستید.

افزایش فالوور به صورت رایگان

شاید افرادی وجود داشته باشند که تمایلی به خرید فالوور اینستاگرام نداشته باشند. این دسته از افراد می توانند از روش های رایگان و بهینه تر حتی استفاده کنند. در ادامه به تعدادی از آن ها می پردازیم.

 • بهینه سازی پروفایل خود و بیو پروفایل
 • منتشر کردن پست در ساعات مناسب
 • تولید محتوای موثر
 • افزودن هشتگ های پر بازدید به پست ها و استوری های خود
 • فالو کردن دیگران
 • فعالیت در یک زمینه خاص

سخن آخر

اگر قصد بازاریابی و درآمدزایی در اینستاگرام را دارید، افزایش فالوور در اینستاگرام یکی از شروط اصلی موفقیت شما به حساب می آید. در این مقاله ما به مبحث خرید فالوور اینستاگرام پرداختیم. امیدواریم که بهره کافی را از این مقاله برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.