خرید فالوور خارجی اینستاگرام بهترین راه برای رشد اینستاگرام

امروزه با گسترش استفاده مردم از تلفن های هوشمند و شبکه های اجتماعی، کسب و کارهای آنلاین رونقی بیش از پیش دارند. این کسب و کارها در بستر های اینترنتی اعم از وب‌سایتها، تلگرام، اینستاگرام و… شکل می‌گیرند.
اما در این میان اینستاگرام میان کاربران از محبوبیت بیشتری برخوردار است؛ زیرا دسترسی به آن راحت از وب سایت و تلگرام می‌باشد. با ما همراه باشید تا درباره خرید  فالوور خارجی اینستاگرام بیشتر توضیح دهیم و مزایا و معایب آن را بررسی کنیم. لازم به ذکر است که فالوور خارجی به افرادی اطلاق می‌شود که واقعی و فعال بوده و از کشور یا شهرهای دیگر می‌باشند. هر چه کیفیت این فالوور ها بیشتر باشند صفحه ما پر مخاطب تر و فعال تر می‌شود و ما را به اهدافمان از قبیل فروش یا محبوبت کسب و کار یا صفحه شخصی بیشتر میکند.یکی از پر کاربرد ترین اصطلاحات اینستاگرام که در بین کاربران فعال این شبکه اجتماعی رایج است، اصطلاح فالوور می باشد.با ادامه این مقاله در telegraminstagram همراه باشید.

خرید فالوور خارجی اینستاگرام واقعی

نقش اینستاگرام در کسب‌وکارهای مجازی تا چه حد مهم است؟

از ابتدای فعالیت، اینستاگرام نشان داده است که یک ابزار قدرتمند برای کسب‌وکارها محسوب می‌شود و می‌تواند سبب دیده‌شدن محصولات و خدمات گردد باید بدانید کسب‌وکار در دنیای واقعی محدودیت‌هایی دارد. در واقع موقعیت جغرافیایی و محدودیت ارتباط با مشتریان، تعطیلی کسب‌وکار در شب‌ها و … می‌تواند سبب شود رشد کسب‌وکارتان در یک مقطع متوقف شود اما اینستاگرام برای شما شرایطی متفاوت ایجاد می‌کند.

باتوجه‌به تعداد و گستره افرادی که در اینستاگرام حضور دارند، می‌توان گفت این رسانه اجتماعی در حال حاضر با بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر فعال، همراه است. از این تعداد، بیش از ۵۰۰ میلیون نفر هر روز از این پلتفرم استفاده می‌کنند که حدود ۲۴ میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام فعالیت دارند، یعنی تقریباً ۳۰٪ از جمعیت ایران. همچنین ۳۸ درصد از کاربران چندین بار اینستاگرام خود را در روز چک می‌کنند.

در این شرایط شما هیچ محدودیتی برای استفاده از اینستاگرام نخواهید داشت و می‌توانید با کمک آن موفقیت کسب‌وکارتان را تسریع ببخشید. در واقع شما به تعداد افراد حاضر در اینستاگرام می‌توانید جامعه مشتریان داشته باشید و مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل تبدیل نمایید.

مزایای خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

شما با راه اندازی پیج اینستاگرام تجارت خود، بعد از تکمیل اطلاعات پروفایل حرفه خود اولین قدمی که باید بردارید جذب فالوور است.  در ابتدای کار این کار مشکل است. شما می توانید با خریدفالوور اقدام به افزایش فالوورهای خود نمایید. فالوورها همان مشتری شما هستند،  بنابراین بسیار مهم است تا فالوور پیج خود را افزایش دهید. خرید فالوور اینستاگرام بسیار مهم است زیرا در درجه اول کاربران را به سمت پیج شما هدایت می کند و کاربر با مشاهده تعداد بالای فالوورهای شما بیشتر اطمینان پیدا می کنند تا صفحه ی شما را دنبال کنند و حتی در صورت ارائه ی خدمات مناسب از جانب شما، از مشتریانتان شوند. کاربر با بررسی پروفایل و پست های شما، در صورت رضایت و علاقه مندی پیج شما را دنبال می کند. سایت  telegram-instagram انواع خدمات خرید فالوور اینستاگرام و افزایش لایک و …. را انجام می دهد.

 

فالوور خارجی چیست و چه کاربری دارد؟

برای بالا بردن اعتبار یک پیج یکی از عوامل آن تعداد بالای فالوور آن پیج محسوب می شود به همین خاطر افراد اقدام به خرید فالوور خارجی اینستاگرام برای افزایش فالوور های پیج خود می‌کنند. برای بسیاری از افراد این سوال مطرح است که در ابتدای راه چگونه میتوانند پیج خود را بالا ببرند و خرید فالوور خارجی اینستاگرام در ابتدای راه برای پیجشان جذب کنند تا بتوانند با توجه به تعداد اولیه بالاتر آنها مخاطبان دیگر را جذب پیج خودشان بکنند.
فالوور به معنای دنبال کننده است فالوور اینستاگرام به افرادی می گویند که پیج شما را دنبال می کنند تا از فعالیت شما آگاه باشند و زمانی که شما پست می گذارید پست شما را ببینند.خرید فالوور خارجی اینستاگرام همان فالوور بین المللی است که شمارا فالو می کنند. تعداد فالوورخارجی اینستاگرام برای نشان دادن اعتبار صفحه ی اینستاگرام بسیار مهم است.پس خرید فالوور خارجی اینستاگرام میتواند یک گزینه مناسب برای بالابردن اعتبار پیج شما باشد.

خرید فالوور خارجی اینستاگرام و افزایش نرخ تعامل

اگر این فالوئر ها در بدبینانه‌ترین حالت لایک نکنند و یا کامنت نگذارند باز هم پست‌ها برایشان نمایش داده می‌شود و impression و Reach پیج را بالا می‌برند که تأثیر خیلی زیادی برای رفتن پست در اکسپلورر اینستاگرام دارد. این روند ارزش صفحه شما را نزد اینستاگرام روزبه‌روز بالا می‌برد و تأثیر مثبتی بر افزایش تدریجی فالوورهایتان به‌صورت ارگانیک دارد. زمانی که شما یک کسب‌وکار آنلاین دارید و فروش شما به سراسر کشور ایران صورت می‌پذیرد. مشتری خارج از کشور یا فالوور خارجی اینستاگرام، بازار هدفتان نیست و باید از خرید فالوور ایرانی اینستاگرام استفاده کنید.

ریزش فالوورهای خارجی ، با بستگی به کیفیت فالوورها دارد، اگر در بسته سفارشی شما فالوورهای خارجی فیک زیاد باشد، حتما ریزش فالوورهای شما نیز چشمگیر خواهد بود، ولی اگر از یک شرکت معتبر خرید کنید، ریزش فالوورهای شما بعد از خرید به حداقل خواهد رسید. قیمت گذاری محصول در همه زمان ها برای شرکت ها یک چالش بوده است، قیمت فالوورهای خارجی نیز ممکن است با توجه به کیفیت فالوورها متفاوت باشد، یعنی برخی فالوورهای خارجی 100% واقعی دارند و برخی دیگر ترکیبی از فالوور واقعی و فیک دارند که ارزان تر است.

خرید فالوور خارجی اینستاگرام واقعی

خرید فالوور خارجی اینستاگرام و افزایش رشد  اینستاگرام

طبعا وقتی یک پیج شروع به فعالیت می‌کند تعداد فالوور های آن مهم خواهد بود و زمانی که یک پیج برای هدف تبلیغاتی و یا یک کسب و کار شروع فعالیت می کند در صورتی که ابتدای کار تعداد فالوور های آن پایین باشد دیگران به آن پیج اعتماد نمی کنند چراکه اغلب افراد در شبکه‌های اجتماعی تمایلی به فالو کردن یک پیج با عدد پایین تر ندارند هر چند که بدانند این پیج در ابتدای راه است.
حال برای شما این سوال مطرح می شود که برای شروع یک پیج چه باید کرد پاسخ سوال بسیار روشن است برای ابتدای کار شما باید از طریق خرید فالوورخارجی پیج خود را ارتقا بدهید تا به یک عدد معقول و قابل اطمینان برای مخاطبان برسد برای این امر اکثر افراد اقدام به خرید فالوور خارجی اینستاگرام می‌کنند.

فالوور خارجی به فالووری اطلاق می گردد که از سرورها و پنل های خارجی ارسال می شود این نوع فالوور خارجی عموماً از سرعت ارسال بالاتری نسبت به فالوور ایرانی برخوردار هستند سقف ارسال فالوو خارجی در حال حاضر سه الی چهار برابر سقف ارسال فالوور های ایرانی می باشد نکته حائز اهمیت این است که این فالوو خارجی از لوکیشن‌های غیر از ایران هستند و طبعاً همانطور که از اسم آن پیداست عکس ها و اسم های پروفایل های ارسالی آنها خارجی می باشد.

فالوورهای واقعی بهترین گزینه برای رشد اینستاگرام

در پیج های اینستاگرام علاوه بر خرید فالوور خارجی اینستاگرام که در بالا به آنها اشاره کردیم تعداد فالوورهای دیگری نیز وجود دارند که به آنها فالوور واقعی گفته می‌شود این نوع از فالوورها در اینستاگرام وجود حقیقی دارند و درواقع کاربران فعالی در اینستاگرام هستند.

شما می‌توانید از هر دو این راه‌ها برای افزایش فالوور اینستاگرام خودتان بهره ببرید هر دو این روش‌ها دارای مزایا و معایب خود هستند. افزایش نرخ مشارکت مهم‌ترین معیار فعالیت موفق در اینستاگرام است. اگر شما نرخ مشارکت بالایی نداشته باشید، به اهداف بازاریابی خود مانند فروش، آگاهی از برند و جذب مخاطب هدف هم دست پیدا نمی‌کنید.

خرید فالوور خارجی اینستاگرام برای چه پیج هایی استفاده می شود؟

خرید فالوور خارجی اینستاگرام بیشتر برای پیج هایی که ملیت دنبال کنندگان اهمیتی برای ادمین ندارد مناسب می باشد. همچنین پیج هایی که برای فروش محصولات و خدمات خود اهداف بین المللی داشته و مخاطبین هدف آنها را فالوور خارجی از کشورهای مختلف تشکیل می دهند، خرید فالوور خارجی اینستاگرام کاربرد دارد. سرعت سرور افزایش فالوور خارجی برای این محصول بسیار بالا بوده و در کسری از ثانیه بلافاصله پس از پرداخت موفق هزینه سفارش، به صورت فوری مورد پردازش قرار می گیرد. پشتیبانی واقعی و خدمات پس از فروش این محصول تا اتمام سفارش در کنار شماست. با خیال آسوده تعداد فالوور خارجی پیج اینستاگرام خود را بالا ببرید.

خرید فالوور خارجی اینستاگرام  برای پیج‌های معروف چه نتیجه‌ای دارد؟ در جواب این سوال هم باید گفت مدیران این پیج‌ها با هوشمندی کامل و با خرید  فالوور خارجی اینستاگرام اعتبار پیج خود را افزایش می‌دهند تا مخاطبان و کاربران واقعی به محض این که وارد پیج آنان می‌شوند و با مشاهده تعداد فالوورها ترغیب به دنبال کردن آن پیج بکنند و این به تنهایی یک استراتژی خوب و کارآمدی است که برای جذب فالوور واقعی می‌کنند و در نتیجه با استفاده از این استراتژی احتمال فروش محصول یا خدمات و یا جذب و دریافت تبلیغ از سوی پیج‌های دیگر با تعداد فالوور کمتر، بیشتر می‌شود.

خرید فالوور خارجی اینستاگرام چه تفاوتی با فالوور ایرانی دارد؟

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام، یکی از ابتدایی‌ترین اصول کیفیت فالوورهای شما است. زمانی که شما یک کسب‌وکار داخلی دارید و فروش شما به کشو ایران محدود می‌شود، باید از خرید فالوور ایرانی اینستاگرام استفاده کنید و خرید فالوور خارجی اینستاگرام برای شما فایده‌ای ندارد. اگر شما در پیج اینستاگرام خود 1000 فالوور ایرانی مرتبط با کسب‌وکارتان داشته باشید، بسیار مؤثرتر است تا 1 میلیون فالوور خارجی داشته باشید.پس خرید فالوور ایرانی اینستاگرام انتخاب مناسب تری برای پیج های فروشگاهی است.

نتیجه گیری

اگر شما از خرید فالوور ایرانی اینستاگرام استفاده کنید می‌توانید با پست‌های مناسب آنها را به واکنش روی پست‌هایتان ترغیب کنید و لایک و کامنت خوبی را برای پست‌هایتان به ارمغان بیاورید. کاربر ایرانی می‌تواند با شما و دیگر کاربران در تعامل باشد، از برند شما برای دوستان خود تعریف کند و مشتریان شما را گسترش دهد،

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.