چرا باید لایک اینستاگرام بخریم؟

این روزها کسی نیست که از تأثیر اینستاگرام بروی کسب‌وکارهای امروزی غافل باشد و یا اهمیت آن را نادیده بگیرد. اینستاگرام یک بستر تبلیغاتی بسیار گسترده و باقابلیت‌های بسیار زیاد برای کسب‌وکارهای آنلاین است.

شاهد هستیم که آمارهای ارائه شده فوق نشان می‌دهند که تا چه اندازه کاربران به استفاده از اینستاگرام علاقه نشان داده‌اند. اما اگر کلیه این آمارها را بی‌خیال شویم و تنها بر روی قدرت محتوای بصری در بازاریابی و تأثیر آن در فروش متمرکز شویم، خواهیم یافت که، مطالعات نشان می‌دهد که محتوای بصری بیش از ۹۳ درصد از مردم را به خرید وسوسه می‌کند. در حقیقت محتوای بصری تصاویر و ویدئوها نه‌تنها ساده‌تر هستند و پردازش آنها برای مغز انسان راحت‌تر است، بلکه یک چیز عالی برای جلب‌توجه و کشاندن مشتری به کسب‌وکار است.

مهم‌ترین عضو در اینستاگرام کاربران آن است. تمام افراد فعال در اینستاگرام دغدغه افزایش فالوورهای خودشان و بالابردن تعداد لایک پست‌هایشان را دارند. خرید لایک اینستاگرام از مواردی است که این روزها بسیار رایج شده است. اما چه زمانی خرید لایک اینستاگرام به کمک ما می‌آید؟ با ما در telegraminstagram همراه شوید تا به طور کامل فواید و معایب خرید لایک اینستاگرام را برایتان شرح دهیم.

خرید لایک اینستاگرام با کیفیت

اینستاگرام، شبکه اجتماعی محبوب در کسب و کارها

از ابتدای فعالیت، اینستاگرام نشان داده است که یک ابزار قدرتمند برای کسب‌وکارها محسوب می‌شود و می‌تواند سبب دیده‌شدن محصولات و خدمات گردد. اگر هنوز شما با وجود دارابودن کسب‌وکاری جدی، از اینستاگرام استفاده نمی‌کنید، باید بگوییم ممکن است تجارت خود را با یک صدمه بزرگ مواجه سازید زیرا امروزه استفاده از اینستاگرام به یکی از اصول اساسی بازاریابی و توسعه کسب‌وکار بدل شده است.

باتوجه‌به تعداد و گستره افرادی که در اینستاگرام حضور دارند، می‌توان گفت این رسانه اجتماعی در حال حاضر با بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر فعال، همراه است. از این تعداد، بیش از ۵۰۰ میلیون نفر هر روز از این پلتفرم استفاده می‌کنند که حدود ۲۴ میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام فعالیت دارند، یعنی تقریباً ۳۰٪ از جمعیت ایران. همچنین ۳۸ درصد از کاربران چندین بار اینستاگرام خود را در روز چک می‌کنند. باید بدانید کسب‌وکار در دنیای واقعی محدودیت‌هایی دارد. در واقع موقعیت جغرافیایی و محدودیت ارتباط با مشتریان، تعطیلی کسب‌وکار در شب‌ها و … می‌تواند سبب شود

رشد کسب‌وکارتان در یک مقطع متوقف شود اما اینستاگرام برای شما شرایطی متفاوت ایجاد می‌کند.

در واقع شما می‌توانید محدودیت‌های یاد شده را با همراهی اینستاگرام پشت سر بگذارید به این نحو که هم در تمامی ساعات شبانه‌روز مشتریان را کنار خود داشته باشید و هم بدون توجه به موقعیت مکانی و جغرافیایی از سراسر دنیا افرادی را به‌سوی کسب‌وکارتان جلب نمایید. این امر اهمیت اینستاگرام بری کسب‌وکار شما را دوچندان می‌کند. باتوجه‌به مواردی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم به‌هیچ‌عنوان نباید اهمیت اینستاگرام را نادیده بگیرید. در ادامه مقاله خرید لایک اینستاگرام می‌خواهیم به تبلیغات در اینستاگرام و اهمیت آن بپردازیم.

خرید لایک اینستاگرام و تبلیغات اینستاگرامی

در حالت معمولی، برخی از افراد که در سطح جامعه شناخته‌تر هستند، مانند هنرمندان، بازیکنان ورزشی، افراد معروف و برخی از افرادی که کارهای خارق‌العاده یا غیرعادی انجام می‌دهند، دارای حساب‌های کاربری با تعداد فالوور بالا هستند. به همین دلیل زمینه تبلیغات برای آنها فراهم شده است. این افراد با گذاشتن وقت زیاد و تمرکز بر روی مواردی که افراد جامعه به آنها جذب می‌شوند، و حتی با استفاده از امتیاز معروف بودن خود، توانستند فالوور بیشتری جذب کنند تا برخی از مشاغل برای معرفی کسب‌وکار خود به سراغ آن‌ها بروند.

بدون شک تبلیغات آنلاین آینده صنعت تبلیغات خواهد بود و در این میان شبکه‌های اجتماعی سهم مهمی رو دارند . اینستاگرام یکی از محبوبترین و بزرگترین شبکه های اجتماعی دنیاست و مکان فوق العاده ای برای تبلیغ محصول , خدمات و مهمتر از همه برندسازی است .

تعداد فالوور و لایک بیشتر، اعتبار بیشتر در اینستاگرام

شما با راه‌اندازی پیج اینستاگرام تجارت خود، بعد از تکمیل اطلاعات پروفایل حرفه خود اولین قدمی که باید بردارید جذب فالوور است. در ابتدای کار این کار مشکل است. شما می‌توانید با خرید فالوور اقدام به افزایش فالوورهای خود نمایید. فالوورها همان مشتری شما هستند، بنابراین بسیار مهم است تا فالوور پیج خود را افزایش دهید.

خرید فالوور اینستاگرام بسیار مهم است زیرا در درجه اول کاربران را به سمت پیج شما هدایت می‌کند و کاربر با مشاهده تعداد بالای فالوورهای شما بیشتر اطمینان پیدا می‌کنند تا صفحهٔ شما را دنبال کنند و حتی در صورت ارائهٔ خدمات مناسب از جانب شما، از مشتریانتان شوند. کاربر با بررسی پروفایل و پست‌های شما، در صورت رضایت و علاقه‌مندی پیج شما را دنبال می‌کند. سایت  telegram-instagram انواع خدمات خرید فالوور اینستاگرام و خرید لایک اینستاگرام و … را انجام می‌دهد.

خرید لایک اینستاگرام بهترین انتخاب برای رشد برند

این روزها بین سلبریتی متداول و کمتر کسی است که در شبکه اجتماعی اینستاگرام عضو باشد و لایک نگیرد. ازاین‌رو باتوجه‌به زیادشدن این حجم از مخاطب بیشتر تبلیغات و فعالیت‌های اقتصادی به سمت اینستاگرام سوق پیدا کرده است. تعامل در اینستاگرام بسیار راحت و آسان است و افراد خیلی راحت می‌توانند با فرد موردنظر ارتباط برقرار کنند. یکی از راه‌های برقراری افراد با یکدیگر لایک کردن پست‌ها و استوری‌ها است.

حال اگر پستی که منتشر می‌شود بیشترین لایک را داشته باشد به این معنی است که مخاطب بیشتری آن را پسند کرده است. درنتیجه بیشتر افراد قبل از پست گذاشتن سعی می‌کنند تمامی نکات را برای بالابردن تعداد لایک‌ها رعایت کنند. یکی از اقداماتی که این روزها در میان افراد بیش از بیش باب شده است خرید لایک اینستاگرام است.

اهمیت خرید لایک اینستاگرام برای پیج اینستاگرام

زمانی که از دور به صفحات پربازدید و پر از لایک اینفلوئنسرها نگاه می‌کنیم حتماً سؤال‌های زیادی برایمان پیش می‌آید که اصلی‌ترین آن‌ها این است که چطور توانسته‌اند با چند پست به‌ظاهر ساده بتوانند این میزان توجه را جلب کنند. بهتر است بدانید اگر فردی صفحه‌ای پربازدید دارد و افراد زیادی آن را دنبال و لایک می‌کنند قطعاً زمان زیادی را برای رسیدن به آن صرف کرده است زیرا هیچ فردی با چند پست ساده و روزمره نمی‌تواند موردتوجه قرار بگیرد.

اهمیت لایک‌های اینستاگرام از همان روزهای نخست در این شبکه اجتماعی احساس می‌شد. در آن روزها بیشتر افراد برای بالابردن تعداد لایک‌ها از ترفندهای مختلف استفاده می‌کردند یکی از این ترفندها ایجاد اکانت اینستاگرام یا خرید پیج اینستاگرام مختلف برای خود بود که می‌توانستند در زیر پست‌هایشان کامنت و لایک بزارند.

بعد از مدتی سایت‌های مختلفی به این منظور راه‌اندازی شدند که بسته‌های مختلف با عناوین مختلف مانند فروش لایک فعالیت می‌کنند. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که هر سایتی معتبر نیست و نمی‌تواند شمارا به هدف اصلی‌تان برساند زیرا برخی از این سایت‌ها برای بالابردن تعداد لایک‌ها از فالوورهای فیک استفاده می‌کنند.

خرید لایک اینستاگرام با کیفیت

نکات کلیدی و مهم در خرید لایک اینستاگرام

در این قسمت از مقاله خرید لایک اینستاگرام قصد داریم نکات کلیدی و اصلی را در اختیار شما قرار دهیم تا شما بتوانید بادید بازتری خرید لایک اینستاگرام را انجام دهید. در زیر به این نکات اشاره کرده‌ایم:

افزایش نرخ تعامل در اینستاگرام

یکی از مسائل مهم در اینستاگرام نرخ مشارکت است که حاصل مجموع کامنت‌ها و لایک تقسیم‌بر تعداد فالوورهای یک صفحه است. این پارامتر برای هر پستی که منتشر می‌شود قابل محاسبه است. حال هر چه فالوورهای یک صفحه بیشتر باشد حاصل این نرخ کمتر می‌شود. ازاین‌رو اینستاگرام می‌تواند با این فرمول ساده خیلی ساده و سریع متوجه فیک بودن لایک‌ها شود. پس قبل از خرید لایک بهتر است سعی کنید توازن را به‌درستی انجام دهید.

لایک بیشتر در اینستاگرام با فعالیت منظم

باتوجه‌به زیادشدن کاربران اینستاگرام اکثر افراد به دنبال کسب درآمد از این شبکه اجتماعی هستند ازاین‌رو باتوجه‌به بستری که اینستاگرام برای افراد فراهم کرده است بیشتر ترجیح می‌دهد فعالیت‌ها به‌صورت واقعی باشد. پس برای اینکه مطابق میل اینستاگرام عمل کنید تا بیشتر شما را به دیگران پیشنهاد دهد بهتر است به‌صورت واقعی فعالیت داشته باشید.

تجارت واقعی با خرید لایک اینستاگرام

اگر به دنبال این هستید که از پیج خود کسب درآمد کنید بهتر است با فالوورهای خود روراست باشید. اگر تعداد لایک‌های شما کم است بهتر است پست‌هایی را منتشر کنید که مطابق میل مخاطبینتان است در این صورت اگر پست‌های جالب منتشر نمایید می‌توانید خیلی سریع سیلی از لایک‌های واقعی به سمت پیج خود روانه کنید.

رفتن به اکسپلور با خرید لایک اینستاگرام

شاید این سؤال برای شما پیش آید که چرا باید تلاش کنیم تا تعداد لایک‌هایمان بالا برود مگر جز یک عدد است؟! باید بگوییم تعداد لایک‌ها بسیار مهم هستند و دلیل آن این است که باعث می‌شود شما وارد صفحه اکسپلورر شوید. یکی از مهم‌ترین الگوریتم‌های اینستاگرام این است که اگر پستی که منتشر بشود در ساعات اولیه بتواند توسط مخاطبین زیادی لایک شود می‌تواند به‌راحتی وارد صفحه اکسپلورر شود.

حال در نظر بگیرید که با خرید ربات و یا لایک فالوور نرخ تعامل خود را تغییر بدهید و نتوانید به توازن خوبی برسانید در این صورت اینستاگرام متوجه می‌شود و علاوه بر اینکه شما را در صفحه اکسپلور راه نمی‌دهد جریمه‌هایی برایتان در نظر می‌گیرد. این جریمه‌ها می‌تواند شامل بلاک موقت، بلاک دائم، اکشن بلاک، و دیسیبل پیج باشد.

سخن نهایی در خرید لایک اینستاگرام

سایت telegram-instagram یک سایت معتبر در زمینه خدمات فروش لایک، ویو، فالوور و تمام چیزهایی که برای داشتن یک پیج موفق نیاز دارید است. شما می‌توانید خدمات خرید لایک اینستاگرام را به‌راحتی و با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت از سایت ما دریافت کنید. شما می‌توانید با خرید لایک اینستاگرام، اعتبار پیج خود را بالا ببرید.

همان‌طور که برای خودتان نیز پیش‌آمده است زمانی که تعداد لایک پست‌های یک پیج بالا باشد شما بسیار راحت‌تر و سریع‌تر می‌توانید به آن پیج اعتماد و از آن خرید کنید. پس اگر مایلید که میزان اعتماد کاربران به پیج خود را بالا ببرید می‌توانید از خدمات خرید لایک اینستاگرام ما بهره ببرید. telegram-instagram میتواند یک راه حل مناسب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.