خرید ممبر پروکسی تلگرام چیست و چه مزایایی دارد؟

در این مقاله می خواهیم به مبحث خرید ممبر پروکسی تلگرام بپردازیم. تلگرام یکی از چندین شبکه های اجتماعی می باشد که در چند سال گذشته، کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. تلگرام در واقع یک پیام رسان است که از سوی کاربران فعال شبکه های مجازی بسیار حمایت شده است. تلگرام در سالیان گذشته فقط بستری بود برای ارسال و دریافت یک پیام متنی.

در واقع تلگرام فقط بستری بود برای محتوای متنی. اما رفته رفته با پیشرفت این شبکه اجتماعی، کاربران زیادی هم به سمت استفاده از آن آمدند. تلگرام تقریبا 4 سال پیش برای کاربران ایرانی فیلتر شد. این موضوع دسترسی به تلگرام را مقداری سخت کرد؛ اما بعد از مدتی پروکسی ها روی کار آمدند. با استفاده از پروکسی ها اصلا فیلتر تلگرام به چشم نمی آید.

با آمدن پروکسی ها، از تعداد کاربران تلگرام نه تنها کاسته نشد، بلکه به تعداد کاربران تلگرام اضافه هم شد. با وجود پروکسی، بسیاری از کسب و کار ها فعالیت خود را در تلگرام ادامه دادند. در واقع امروزه با وجود این قابلیت، بسیاری از کاربران تلگرام، به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. اما در این بین موضوعی پیش آمده است به نام خرید پروکسی تلگرام. در ادامه بیشتر این موضوع را مورد بررسی قرار می دهیم.

خرید ممبر پروکسی تلگرام چیست

خرید ممبر پروکسی تلگرام و آنچه باید بدانید

اجازه دهید قبل از بررسی موضوع ممبر پروکسی تلگرام، مقداری چیستی پروکسی را مورد بررسی قرار دهیم. در بخش قبلی، ما به فیلتر شدن تلگرام برای کاربران ایرانی پرداختیم. همچنین گفتیم که پروکسی ها ایجاد شده اند تا کاربران بتوانند به راحتی وارد تلگرام بشوند. در واقع می توان گفت پروکسی قابلیتی است برای دور زدن فیلتر تلگرام. اما این قابلیت به چه صورت فعالیت دارد؟

پروکسی تلگرام چیست؟

در دنیای شبکه های اجتماعی، پروتکل های زیادی وجود دارند. پروکسی ها هم دقیقا از یکی از همین پروتکل ها استفاده می کنند. یکی از پروتکل هایی که در پیام رسان تلگرام نقش ایفا می کند، پروتکل MTProto است. هر پروتکلی در هر شبکه اجتماعی کارکرد های مختلفی دارد. پروتکل MTProto ایجاد شده و گسترش یافته توسط تیم تلگرام می باشد.

اما رابطه ای میان پروکسی های تلگرام و پروتکل MTProto وجود دارد. در شکل های مختلف می توان رابطه بین این دو را تعریف کرد. اما اگر بخواهیم به سادگی رابطه بین این دو را تعریف کنیم، می توانیم بگوییم که پروکسی ها از پروتکل MTProto استفاده می کنند تا پیام های کاربران را از فیلترینگ عبور دهند.

پروکسی تلگرام چه مزایایی برای کاربران دارد؟

پروکسی های تلگرام مزایای زیادی برای کاربران داشته اند؛ یکی از آن مزایا قطعا می تواند خرید ممبر پروکسی تلگرام باشد. بعد از فیلتر شدن تلگرام، بسیاری از کاربران از فعالیت در او ناامید شده بودند. به طور مثال کانالی که در تلگرام ماهانه چندین میلیون درآمد داشت، از بدست آوردن آن درآمد در ادامه ناامید شده بود. اما پروکسی های تلگرام این امید را به دل این دسته از کاربران برگرداندند.

البته زمانی هم که چیزی به عنوان پروکسی نبود، می شد از فیلترشکن های مختلف استفاده کرد؛ اما استفاده از آن ها فعالیت کاربر را دشوار می کرد. قطع و وصلی زیاد و دیر متصل شدن، یکی از مشکلات فیلترشکن ها بود.

خرید ممبر پروکسی تلگرام و قابلیت آن برای رشد کانال ها

در بخش قبلی، به مزایا و چگونگی کارکرد پروکسی‌ها پرداختیم. حال نوبتی هم که باشد نوبت پرداختن به موضوع خرید ممبر پروکسی تلگرام است. همان‌طور که گفتیم، بعد از فیلتر شدن تلگرام، فعالیت کاربران آن بسیار سخت شد. در این بین برنامه‌هایی ایجاد شدند که تقریبا کارکرد همان تلگرام را داشتند؛ ولی دقیقا مثل تلگرام نبودند. به دلیل سهولت فعالیت، کاربران زیادی به سمت این برنامه‌ها روی آوردند؛ برنامه‌هایی که در واقع خود را به جای تلگرام جا زده بودند.

با آمدن پروکسی تلگرام، کاربران هم رفته رفته به تلگرام برگشتند و استفاده از این برنامه‌ها از بین رفت. همان‌طور که گفتیم، پروکسی مزایای زیادی را از خود به جای گذاشته است. یکی از اصلی‌ترین این مزایا، خرید ممبر پروکسی می‌باشد. حتما شما هم تا به حال بعد از اتصال به یک پروکسی، شاهد یک کانال در بالای صفحه چت های خود بوده‌اید. این موضوع به این دلیل است که مدیریت کانال فوق، اقدام به خریداری آن پروکسی کرده است.

چرا باید از خرید ممبر پروکسی برای تلگرام استفاده کنیم؟

حتما از خود می‌پرسید این کار چه سودی می‌تواند برای مدیری آن کانال داشته باشد. در واقع مدیران این دسته از کانال‌ها، اقدام به خرید یک پروکسی نمی‌کنند؛ بلکه اقدام به خرید چندین پروکسی می‌کنند. در واقع این دسته از کانال‌ها، اسپانسر پروکسی ها می‌شوند. هر پروکسی در تلگرام برای اتصال کاربران، هزینه ای دریافت می کند. اسپانسر شدن این کانال‌ها برای پروکسی‌ها، موجب شده است که کاربران رایگان از این پروکسی ها استفاده کنند.

مدیران کانال‌های تلگرام با خرید ممبر پروکسی تلگرام، به نوعی سعی در افزایش تعداد ممبرهای خود دارند. کاربر تلگرام بعد از متصل شدن به پروکسی مدنظر، ترغیب می‌شود که نگاهی هم به کانال اسپانسر بیندازد. بعد از آن برای استفاده از پروکسی، مجبور به دنبال کردن آن کانال می‌شود. کاربر چنانچه کانال اسپانسر را از صفحه چت‌های خود پاک کند، اتصالش با پروکسی هم قطع می‌شود.

خرید ممبر پروکسی تلگرام بدون ریزش

مزایای استفاده از خرید ممبر پروکسی تلگرام

تا به این جای کار، به شناخت کافی از ممبر پروکسی های تلگرام رسیده اید. طبیعتا خرید ممبر پروکسی تلگرام دارای یک سری هزینه ها می باشد. ممبر پروکسی تلگرام آنقدر مزایا دارد تا افراد مختلف اقدام به خرید آن ها کنند. در ادامه به تعدادی از مزایای آن ها می پردازیم.

افزایش تعداد اعضای کانال تلگرام

به طور کلی فقط کانال های تلگرام هستند که می توانند اقدام به خریداری ممبر پروکسی تلگرام بکنند. اصلی ترین موضوعی که باعث پیشرفت یک کانال تلگرام می شود، تعداد ممبر های آن است. از آن جهت اولین چیزی که ممبر پروکسی برای کانال ها دارد، افزایش اعضای آن کانال می باشد.

پس نتیجه می گیریم که خریداری ممبر پروکسی راهی بسیار عالی برای افزایش تعداد ممبر های کانال ها می باشند. البته دقت داشته باشید که در بعضی اوقات امکان دارد ممبر های هدفمند عضو کانال تلگرام نشوند. زیرا مخاطب هر موضوعی امکان دارد به پروکسی خریداری شده متصل شود.

افزایش درآمد کسب و کار های تلگرامی

همان طور که در اول مقاله گفتیم، در حال حاضر کسب و کار های زیادی در تلگرام فعالیت دارند. با افزایش ممبر های یک کانال، طبیعتا مخاطبان یک کسب و کار هم افزایش پیدا می کند. زمانی که مخاطبان کسب و کاری افزایش پیدا کند، طبیعتا میزان فروش هم افزایش پیدا می کند. به طور کلی خریداری ممبر پروکسی تلگرام، بسیار برای کانال هایی که در حوزه فروش فعالیت دارند مناسب می باشد.

افزایش آگاهی از برند برای فروش و درآمد بیشتر

بسیاری از افراد هستند که در تلگرام به برندینگ می پردازند. برندینگ در واقع به معنای افزایش آگاهی از یک برند می باشد. این دسته از افراد با استفاده از ممبر پروکسی، می توانند آگاهی از برند خود را افزایش دهند. در واقع این سریع ترین راه افزایش آگاهی از برند در تلگرام می باشد.

پیشرفت سریع برند در میان رقبا

پیشرفت در تلگرام هم مانند دیگر شبکه های اجتماعی، دارای زحمات زیادی می باشد. بعضی از کاربران هستند که فرصت و زمان کافی را برای جذب ممبر ندارند؛ اما در مقابل انتظار دارند که خیلی سریع پیشرفت کنند. خرید ممبر پروکسی تلگرام راهی بسیار مناسب است برای این دسته از افراد. این دسته از مدیران کانال ها می توانند با خرید یک پروکسی، در طول یک روز چندین ممبر جذب کنند.

خرید سریع و آسان برای افزایش ممبر تلگرام

امروز ممبر پروکسی و خدمات دیگر تلگرام را می توان خیلی سریع و آسان از طریق پلتفرم های مختلف، انجام داد. در واقع شما با پرداخت اندک هزینه ای و ثبت سفارشی می توانید خیلی سریع اسپانسر یک پروکسی شوید. توجه کنید از قابل اطمینان ترین پلتفرم ها برای خریداری ممبر پروکسی استفاده کنید. زیرا در این بین پلتفرم های زیادی هستند که از این طریق سودجویی می کنند و خدمات واقعی ارائه نمی دهند.

خرید ممبر پروکسی تلگرام ریزش دارد؟

در بخش قبلی به تعدادی از مزایای خریداری ممبر پروکسی پرداختیم. اما همان طور که ممبر پروکسی دارای مزایایی می باشد، دارای معایبی نیز است. یکی از آن معایب ریزش ممبر می باشد. ریزش ممبر درست است که چیزی نامناسب برای یک کانال است، ولی در واقع امری طبیعی برای ممبر پروکسی می باشد. ریزش ممبر به این معنا است که بعد از مدتی، ممبر هایی که از طریق پروکسی به کانال شما اضافه شده اند، از بین بروند.

این ریزش در یک لحظه انجام نمی شود؛ بلکه در گذر زمان به صورت درصدی از تعداد ممبر ها کم می شود. دقت داشته باشید که با رعایت نکاتی، می توانید جلوی این ریزش را بگیرید. به عنوان مثال می توانید با تولید محتوای عالی، ممبر های خود را در کانال ماندنی کنید. همچنین با انجام یک سری کار ها می توانید اعتماد آن ها را جلب کنید.

سخن آخر

در کنار خریداری ممبر پروکسی تلگرام، حتما سعی کنید به جذب ممبر به صورت طبیعی بپردازید. در این مقاله به مبحث خرید ممبر پروکسی تلگرام پرداختیم. امیدواریم که از این مقاله بهره کافی را برده باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.