حسابهای جعلی اینستاگرام

در اوج فصل فوتبال 2013 ، یک رسانه ورزشی به نام Deadspin داستانی را منتشر کرد با عنوان” دوست دختر مرده Manti Te’o ، دلخراش ترین و الهام بخشترین داستان فصل فوتبال کالج ، حقه ای است. “

همانطور که مشخص شد ، مانتی تئو قربانی یک طرح پیچیده ماهیگیری شد که در آن یکی از آشنایان فریب Teo را زد تا عاشق یک زن آنلاین شود. بعداً به Teo اطلاع دادند که این زن که هرگز وجود نداشته است پس از شکست در نبرد با سرطان خون درگذشته است.

اگر یک ستاره مشهور فوتبال که به مربیان و بازرسان خصوصی دسترسی داشت می توانست با یک fishing ساده گول بخورد این طرح ، بسیاری از افراد به طور بالقوه در معرض خطای مشابه در اینستاگرام آسیب پذیر هستند.

خوشبختانه روش هایی وجود دارد که می تواند شما را در حال شیردهی تشخیص دهد. در اینجا 5 تاکتیک آورده شده است که می تواند به شما کمک کند تأیید کنید که آیا صاحب پیج اینستاگرام از وی به طور دقیق نماینده خود است.

1 به دنبال سایر موارد اینستاگرام پیج بگردید.

پیجهای ناخوشایند و سایر پیجهای شرور اغلب دنبال می شوند. به سادگی با جستجوی پیج هایی که از پیج Instagram مورد نظر پیروی می کنند ، می توانید درک کنید که اعتبار پیج معتبر است.

خرید برای افرادی که علاقه مند به ساختن یک پیج جعلی اینستاگرام هستند امری عادی است. پیروان جعلی از طریق سیستم عامل هایی مانند Fiverr یا Instaboostgram. تعداد انگشت شماری از پیجهای زیر پیج مورد نظر را بازرسی کنید. اگر محتوای دنبال کننده متنوع باشد و شامل پست هایی با پسندیدن و نظرات قانونی باشد ، این نشانه قانونی بودن پیج مورد نظر است. محتوای دنبال کننده که فاقد تنوع است ممکن است نشانه واقعی نبودن پیج باشد.

2. بازخوانی پست ها و توضیحات INSTAGRAM.

روش دیگر برای تعیین واقعی بودن پیج ، خواندن از طریق زیرنویس های پست اینستاگرام و نظرات پیروان. آیا زیرنویس ها منسجم و درست نوشته شده اند؟ آیا پیروان به گونه ای نظر می دهند که شما را به این باور برساند که پیروان صاحب پیج را می شناسند؟ آیا پیج مفسران کاملاً پاک شده است؟

اگر پاسخ س questionsالات بالا مثبت است ، نشانه خوب دیگری است که به طور صادقانه پیج مورد نظر را اداره می کند. اگر حداقل به برخی از سوالات بالا پاسخ منفی است ، باید قبل از نتیجه گیری ، حفاری بیشتری انجام دهید.

3. جستجو برای صاحب پروفایل در مورد سایر پلتفرم های رسانه های اجتماعی.

با توجه به media-update-2016 / “> مطالعه PEW 2016 تحقیق ، تقریباً 80 درصد بزرگسالان آمریکایی پیج فیس بوک دارند ، در حالی که 32 درصد پیج اینستاگرام دارند. احتمالاً صاحب پیج اینستاگرام که در حال تحقیق آن هستید دارای نمایه شبکه اجتماعی در سیستم عامل دیگری است. اگر نمی توانید نمایه ای را در سیستم عامل دیگری پیدا کنید ، ممکن است قابل قبول باشد که از مالک پیج پیوندی به نمایه بخواهید.

اگر مالک از ارائه پیوند به نمایه خود امتناع ورزد ، یا اگر نمایه در یک سیستم عامل دیگر غیرقانونی به نظر می رسد ، این یک پرچم قرمز است که مالک به طور دقیق نماینده او نیست.

4. نام کامل شخص را از طریق راهنماهای دیجیتالی جستجو کنید.

تعدادی دایرکتوری آنلاین وجود دارد که از طریق آنها می توانید نام و آدرس شخص را پیدا کنید. نام شخص را به سادگی “Googling” کنید. اگر چیزی نتوانست چیزی را پیدا کند ، باید توجه داشته باشید که طبق بسیاری از محلات ، قانون فروش خانه باید منتشر شود.

یافتن اطلاعات مربوط به مالک پیج با جستجو برای فروش خانه خاص از طریق یک روزنامه محلی متناوباً ، اگر فروش مسکن در منطقه مورد نظر شما به ثبت عمومی رسیده باشد ، باید بتوانید برای درخواست اطلاعات بیشتر با تالار شهر تماس بگیرید.

خوانندگانی که واقعاً متعهد به کسب اطلاعات در مورد شناسایی صاحب پیج اینستاگرام همچنین می تواند با استفاده از یک سرویس بررسی پس زمینه. بسترهایی مانند Hire Right و Intelius بسته به میزان جزئیاتی که درخواست می کنید ، برخی از اطلاعات حقوقی و مالی را به طرف های علاقه مند ارائه می دهند. اما توجه داشته باشید که برخی از ایالت ها آن را غیرقانونی دانسته اند برای شروع بررسی سابقه بدون کسب رضایت کتبی موضوع.

5. درک کنید که تأیید صحت می تواند چالش برانگیز باشد.

اگرچه ممکن است احساس کنید اینترنت مکانی نسبتاً امن است ، به لطف برنامه های یادگیری ماشین که نظرات توهین آمیز را فیلتر می کند ، همچنین مجریان انسانی که محتوای توهین آمیز را برای سازمان هایی مانند فیس بوک و گوگل تمیز می کنند ، اینترنت دارای برخی موارد ایمنی است.

بررسی کامل هویت شخص بدون ملاقات با شخص یا حداقل کسب اطلاعات دشوار است. اطلاعات شخصی دقیق به منظور انجام تحقیقات بیشتر. بهتر است تشخیص دهید که در برخی از موارد ، تکیه بر صحت ادعاهای کاربر اینستاگرام اگر شخصاً صاحب پیج را نشناسید ، می تواند خطرناک باشد.

نتیجه گیری

برای جلوگیری از قربانی شدن ماهیگیری ، مهم است که قبل از هر چیز درک کنید که تأیید هویت صاحب پیج چالش برانگیز است. با این اوصاف ، همیشه ایده خوبی است که پیج های افرادی را که از پیج مورد نظر پیروی می کنند مرور کنید.

همچنین مرور زیرنویس ها و نظرات پست های قبلی بسیار هوشمند است تا ببینید آیا مالک پیج به نظر می رسد یا نه با سایر کاربران به روشی معنی دار ارتباط برقرار کرد. حتماً در مورد صاحب پیج از طریق سایر شبکه های اجتماعی و دایرکتوری های دیجیتالی تحقیق کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.