چگونه می توان با استفاده از حساب های جعلی اینستاگرام از گربه خوردن جلوگیری کرد

در اوج فصل فوتبال 2013 ، یک رسانه ورزشی به نام Deadspin داستانی را منتشر کرد با عنوان” دوست دختر مرده Manti Te’o ، دلخراش ترین و الهام بخشترین داستان فصل فوتبال کالج ، حقه ای است. ”

همانطور که مشخص شد ، مانتی تئو قربانی یک طرح پیچیده ماهیگیری شد که در آن یکی از آشنایان فریب Teo را زد تا عاشق یک زن آنلاین شود. بعداً به Teo اطلاع دادند که این زن که هرگز وجود نداشته است پس از شکست در نبرد با سرطان خون درگذشته است.

اگر یک ستاره مشهور فوتبال که به مربیان و بازرسان خصوصی دسترسی داشت می توانست با یک ماهیگیری ساده گول بخورد طرح ، بسیاری از افراد به طور بالقوه در معرض خطای مشابه در اینستاگرام آسیب پذیر هستند.

خوشبختانه ، روش هایی وجود دارد که می تواند شما را در حال شیردهی تشخیص دهد. در اینجا 5 تاکتیک آورده شده است که می تواند به شما کمک کند تأیید کنید که آیا صاحب حساب اینستاگرام از او به طور دقیق نماینده خود است. به دنبال سایر موارد اینستاگرام حساب بگردید.

حسابهای ناخوشایند و سایر حسابهای شرور اغلب دنبال می شوند. به سادگی با جستجوی حساب هایی که از حساب Instagram مورد نظر پیروی می کنند ، می توانید درک کنید که اعتبار حساب معتبر است.

خرید برای افرادی که علاقه مند به ساختن یک حساب جعلی اینستاگرام هستند امری عادی است. پیروان جعلی از طریق سیستم عامل هایی مانند Fiverr یا Instaboostgram. تعداد انگشت شماری از حساب های زیر حساب مورد نظر را بازرسی کنید. اگر محتوای دنبال کننده متنوع باشد و شامل پست هایی با پسندیدن و نظرات قانونی باشد ، این نشانه قانونی بودن حساب مورد نظر است. محتوای دنبال کننده که فاقد تنوع است ممکن است نشانه واقعی نبودن حساب باشد.

2. بازخوانی پست ها و توضیحات INSTAGRAM.

روش دیگر برای تعیین واقعی بودن حساب ، خواندن از طریق زیرنویس های پست اینستاگرام و نظرات پیروان. آیا زیرنویس ها منسجم و درست نوشته شده اند؟ آیا پیروان به گونه ای نظر می دهند که شما را به این باور برساند که پیروان صاحب حساب را می شناسند؟ آیا حساب مفسران کاملاً پاک شده است؟

اگر پاسخ س questionsالات بالا مثبت است ، نشانه خوب دیگری است که به طور صادقانه حساب مورد نظر را اداره می کند. اگر حداقل به برخی از سوالات بالا پاسخ منفی است ، قبل از اینکه به نتیجه برسید ، باید حفاری بیشتری انجام دهید.

3. جستجو برای صاحب پروفایل در مورد سایر پلتفرم های رسانه های اجتماعی.

با توجه به مطالعه تحقیق PEW 2016 ، تقریباً 80٪ بزرگسالان آمریکایی حساب فیس بوک دارند ، در حالی که 32٪ حساب Instagram دارند. احتمالاً صاحب حساب اینستاگرام که در حال تحقیق آن هستید دارای نمایه شبکه اجتماعی در سیستم عامل دیگری است. اگر نمی توانید نمایه ای را در سیستم عامل دیگری پیدا کنید ، ممکن است قابل قبول باشد که از مالک حساب پیوندی به نمایه بخواهید.

اگر مالک از ارائه پیوند به نمایه خود امتناع ورزد ، یا اگر نمایه در یک سیستم عامل دیگر غیرقانونی به نظر می رسد ، این یک پرچم قرمز است که مالک به طور دقیق نماینده او نیست.

4. نام کامل شخص را از طریق راهنماهای دیجیتالی جستجو کنید.

تعدادی دایرکتوری آنلاین وجود دارد که از طریق آنها می توانید نام و آدرس شخص را پیدا کنید. نام شخص را به سادگی “Googling” کنید. اگر چیزی نتوانست چیزی را پیدا کند ، باید توجه داشته باشید که طبق بسیاری از محلات ، قانون فروش خانه باید منتشر شود.

یافتن اطلاعات مربوط به مالک حساب با جستجو برای فروش خانه خاص از طریق یک روزنامه محلی متناوباً ، اگر فروش مسکن در منطقه ای که جستجو می کنید به ثبت عمومی رسیده باشد ، باید بتوانید برای درخواست اطلاعات بیشتر با تالار شهر تماس بگیرید.

خوانندگانی که واقعاً متعهد به کسب اطلاعات در مورد شناسایی مالک حساب اینستاگرام همچنین می تواند با استفاده از یک سرویس بررسی پس زمینه. بسترهایی مانند Hire Right و Intelius بسته به سطح جزئیاتی که درخواست می کنید ، برخی از اطلاعات حقوقی و مالی را در اختیار علاقه مندان قرار می دهند. اما توجه داشته باشید که برخی از ایالت ها آن را غیرقانونی دانسته اند برای شروع بررسی سابقه بدون کسب رضایت کتبی موضوع.

5. درک کنید که تأیید صحت می تواند چالش برانگیز باشد.

اگرچه ممکن است احساس کنید اینترنت مکانی نسبتاً امن است ، به لطف برنامه های یادگیری ماشین که نظرات توهین آمیز را فیلتر می کند ، همچنین مجریان انسانی که محتوای توهین آمیز را برای سازمان هایی مانند فیس بوک و گوگل تمیز می کنند ، اینترنت دارای برخی از موارد ایمنی است.

بررسی کامل هویت شخص بدون ملاقات با شخص یا حداقل کسب اطلاعات دشوار است. اطلاعات شخصی دقیق به منظور انجام تحقیقات بیشتر. بهتر است تشخیص دهید که در برخی از موارد ، تکیه بر صحت ادعاهای کاربر اینستاگرام اگر شخصاً صاحب حساب را نشناسید ، می تواند خطرناک باشد.

نتیجه گیری

برای جلوگیری از قربانی شدن ماهیگیری ، مهم است که قبل از هر چیز درک کنید که تأیید هویت صاحب حساب چالش برانگیز است. با این اوصاف ، همیشه ایده خوبی است که حساب های افرادی را که از حساب مورد نظر پیروی می کنند مرور کنید.

همچنین مرور زیرنویس ها و نظرات پست های قبلی بسیار هوشمند است تا ببینید آیا مالک حساب به نظر می رسد یا نه با کاربران دیگر به روشی معنی دار ارتباط برقرار کرد. حتماً درباره مالک حساب از طریق شبکه های اجتماعی دیگر و دایرکتوری های دیجیتالی تحقیق کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.