چگونه می توان با حساب های جعلی اینستاگرام از گربه گرفتن جلوگیری کرد

در اوج فصل فوتبال 2013 ، یک رسانه ورزشی به نام Deadspin داستانی را منتشر کرد با عنوان” دوست دختر مرده Manti Te’o ، دلخراش ترین و الهام بخشترین داستان فصل فوتبال کالج ، حقه ای است. ”

همانطور که معلوم شد ، Manti Te’o قربانی یک طرح ماهیگیری پیچیده بود که در آن یکی از آشنایان Teoo را فریب داد تا عاشق یک زن آنلاین شود. بعداً ، به Teo اطلاع داده شد که این زن ، که هرگز وجود نداشت ، پس از شکست در مبارزه با سرطان خون جان خود را از دست داد. بسیاری از افراد دیگر به طور بالقوه در برابر اشتباه مشابه در اینستاگرام آسیب پذیر هستند.

خوشبختانه ، راه هایی برای تعیین اینکه آیا شما در حال گربه گیری هستید وجود دارد. در اینجا 5 تاکتیک وجود دارد که می تواند به شما در تأیید اینکه آیا مالک حساب Instagram دقیقاً نماینده خود است یا نه کمک کند.

1. به دنبال سایر دنبال کنندگان اینستاگرام حساب باشید.

حساب های ناپسند اغلب توسط سایر حساب های ناپسند دنبال می شوند. به سادگی با مشاهده حساب هایی که حساب اینستاگرام مورد نظر را دنبال می کنند ، باید بتوانید از صحت اعتبار آن مطلع شوید.

برای کسانی که علاقمند به ساختن یک حساب اینستاگرام جعلی هستند متداول است. دنبال کنندگان جعلی از طریق سیستم عامل هایی مانند Fiverr یا Instaboostgram. تعداد انگشت شماری از حساب های زیر حساب مورد نظر را بررسی کنید. اگر محتوای دنبال کننده متنوع باشد و شامل پست هایی با لایک و نظرات مشروع باشد ، این نشان می دهد که حساب مورد نظر مشروع است. محتوای دنبال کننده که تنوع ندارد ممکن است نشانه واقعی نبودن حساب باشد.

2. پست ها و نظرات پست INSTAGRAM را بخوانید.

یکی دیگر از راه های تعیین واقعی بودن حساب ، خواندن از طریق زیرنویس پست اینستاگرام و نظرات پیروان. آیا زیرنویس ها منسجم و درست تلفظ شده اند؟ آیا پیروان به گونه ای اظهار نظر می کنند که شما را به این باور برساند که پیروان صاحب حساب را می شناسند؟ آیا حساب های کامنت گذاران کاملاً کامل شده است؟

اگر پاسخ به سوالات بالا مثبت است ، این نشانه خوبی است که حساب مورد نظر صادقانه اجرا می شود. اگر حداقل به برخی از سوالات بالا پاسخ منفی است ، باید قبل از نتیجه گیری به بررسی بیشتر بپردازید.

3. جستجو برای مالک پروفایل در سایر بسترهای رسانه اجتماعی.

طبق 2016 تحقیق PEW ، تقریبا 80 درصد از بزرگسالان آمریکایی دارای حساب فیس بوک هستند ، در حالی که 32 درصد دارای حساب اینستاگرام هستند. به احتمال زیاد صاحب حساب اینستاگرام که در حال بررسی آن هستید دارای نمایه رسانه های اجتماعی در پلت فرم دیگری است. اگر نتوانستید نمایه ای را در پلت فرم دیگر پیدا کنید ، ممکن است قابل قبول باشد که از صاحب حساب پیوندی به نمایه بخواهید.

اگر مالک از ارائه پیوند به نمایه خود امتناع کند ، یا اگر به نظر می رسد نمایه در یک پلت فرم دیگر نامشروع است ، این یک پرچم قرمز است که مالک دقیقاً نماینده او نیست.

4. تحقیق در مورد نام کامل شخص از طریق دستورالعمل های دیجیتالی.

تعدادی دایرکتوری آنلاین وجود دارد که از طریق آنها می توانید نام و آدرس شخص را پیدا کنید. نام شخص را به سادگی “Googling” کنید. در صورتی که هیچ چیزی نشان داده نشود ، باید توجه داشته باشید که بسیاری از مناطق بر اساس قانون مستلزم انتشار همه فروش خانه هستند.

ممکن است با جستجوی یک فروش خانه خاص از طریق اطلاعات مربوط به صاحب حساب ، اطلاعاتی را بیابید. یک روزنامه محلی متناوبا ، اگر فروش خانه در منطقه مورد جستجوی شما دارای سابقه عمومی است ، باید بتوانید با شهرداری محلی تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری را بخواهید.

خوانندگانی که واقعاً متعهد به یادگیری درباره شناسایی مالک حساب Instagram همچنین می تواند از سرویس بررسی پس زمینه استفاده کند. بسترهایی مانند Hire Right و Intelius بسته به سطح جزئیاتی که درخواست می کنید ، برخی اطلاعات حقوقی و مالی را در اختیار علاقه مندان قرار می دهند. با این حال توجه داشته باشید که برخی ایالت ها آن را غیرقانونی اعلام کرده اند برای شروع یک بررسی سابقه بدون اخذ رضایت کتبی موضوع.

5. درک کنید که تأیید می تواند چالش برانگیز باشد.

اگرچه به نظر می رسد که اینترنت به دلیل برنامه های یادگیری ماشین که نظرات توهین آمیز را فیلتر می کند و همچنین تعدیل کننده های انسانی که محتوای توهین آمیز را برای سازمان هایی مانند فیس بوک و گوگل تمیز می کنند ، اینترنت دارای برخی مشکلات ایمنی است.

تأیید کامل هویت فرد بدون ملاقات با شخص ، یا حداقل به دست آوردن آن دشوار است. اطلاعات شخصی دقیق به منظور انجام تحقیقات بیشتر. بهتر است بدانید که تا حدی تکیه بر صحت ادعاهای کاربران اینستاگرام اگر شخصاً صاحب حساب را نمی شناسید می تواند خطرناک باشد.

نتیجه گیری

برای اجتناب از قربانی گربه ماهیگیری ، مهم است که قبل از هر چیز درک کنید که تأیید هویت صاحب حساب چالش برانگیز خواهد بود. با این اوصاف ، همیشه ایده خوبی است که حسابهای کسانی را که حساب مورد نظر را دنبال می کنند ، مرور کنید.

همچنین بررسی زیرنویس ها و نظرات پستهای قبلی برای بررسی اینکه آیا به نظر می رسد صاحب حساب دارای با کاربران دیگر ارتباط معناداری برقرار کرد. مطمئن شوید که از طریق شبکه های اجتماعی دیگر و فهرستهای دیجیتالی نیز درباره صاحب حساب تحقیق کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.