20 ترفند و ویژگی پنهان اینستاگرام که ممکن است از آنها ندانید

آیا تا به حال احساس می کنید کمی از دانش اینستاگرام خود عقب مانده اید؟

احتمالاً می توانید دور بزنید و اصول اولیه را به خوبی انجام دهید. با این حال، وقتی به دیگران در اطراف خود نگاه می کنید، آنها بسیار پیشرفته تر به نظر می رسند. در این مقاله، نکات و ترفندهای نه چندان بدیهی را بررسی خواهیم کرد که به شما کمک می کند تا در اینستاگرام بهتر درک کنید، مانند استفاده از بهترین ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام یا نحوه ایجاد تصاویر بهتر برای تعامل بیشتر.

این جای خجالت نیست. پلت‌فرم‌های رسانه‌های اجتماعی همیشه در حال تغییر هستند، و حتی ناوبری ممکن است دشوار باشد برای کاربران با تجربه با این حال، اجازه ندهید که شما را دلسرد کند. هیچ وقت برای یادگیری و پیشرفت دیر نیست.

اگر می خواهید بازی اینستاگرام خود را تقویت کنید، در اینجا 20 نکته، ترفند، هک و ویژگی وجود دارد که به شما کمک می کند تا شما را به سطح بعدی ببرید.

آنچه در این نوشته خواهید خواند:

1. هر گونه نظری در مورد پست های خود را حذف کنید.

آیا نظر ناپسند یا نامناسبی وجود دارد که کسی روی پست شما گذاشته است و شما می خواهید حذف کنید؟

مشکلی نیست! تنها کاری که باید انجام دهید این است که حباب گفتار زیر پست را لمس کنید، روی نظر به سمت چپ بکشید و نماد سطل زباله را انتخاب کنید.

علاوه بر این، در صورت تمایل می توانید نظرات خود را در مورد هر پستی حذف کنید. فقط همین دستورالعمل ها را دنبال کنید.

2. پست‌های ذخیره‌شده را در مجموعه‌ها سازمان‌دهی کنید.

اگر تا به حال می‌خواهید پست‌های مورد علاقه خود را بر اساس یک موضوع گروه‌بندی کنید، باید سعی کنید مجموعه‌ای بسازید.

ابتدا، به تصاویر افراد دیگر را ذخیره کرده و در مجموعه های خود قرار دهید، فقط روی نماد نشانک زیر پست آنها ضربه بزنید.

اکنون به نمایه خود بروید. در بالای عکس های شما باید یک ردیف آیکون وجود داشته باشد. روی دکمه نشانک در سمت راست ضربه بزنید.

برگه مجموعه‌ها را انتخاب کنید و برای ایجاد مجموعه جدید، روی نماد + در بالا ضربه بزنید. پس از نامگذاری مجموعه، روی Next کلیک کنید و هر تصویر ذخیره شده ای را که می خواهید به مجموعه اضافه شود انتخاب کنید. وقتی کارتان تمام شد، یک بار دیگر روی «بعدی» ضربه بزنید.

3. عکس های متعدد را در یک پست قرار دهید.

اوایل سال جاری، اینستاگرام قابلیت آپلود عکس خود را گسترش داد. اکنون می‌توانید حداکثر 10 عکس را در یک پست قرار دهید.

با فشار دادن نماد + شروع کنید، همانطور که معمولاً هنگام ایجاد یک پست جدید انجام می‌دهید. سپس روی دکمه «انتخاب چندگانه» در سمت راست ضربه بزنید، که به نظر می‌رسد دو مربع تقریباً همپوشانی دارند.

بعد از انتخاب عکس‌های مورد نظرتان، برای انتخاب فیلترهایتان، «بعدی» را فشار دهید و قبل از ارسال، «بعدی» را فشار دهید تا زیرنویس اضافه شود.

4. زمانی که دیگران پست‌های جدیدی می‌گذارند، اعلان‌ها را دریافت کنید.

دلایل زیادی برای دنبال کردن افراد در اینستاگرام وجود دارد. حسابی که دنبال می‌کنید می‌تواند شخصی باشد که ابتدا شما را دنبال کرده است، یک فالوور بالقوه با علایق مشترک، یک تأثیرگذار مهم یا یک برند رقیب که می‌خواهید مراقب آن باشید.

برای اینکه هر زمان که یک حساب کاربری جدید ایجاد می‌کند مطلع شوید. به سادگی به نمایه آنها بروید و روی نماد چرخ دنده (یا اگر اندروید هستید 3 نقطه) در بالای صفحه ضربه بزنید. این به شما لیستی از گزینه ها را می دهد. «روشن کردن اعلان‌ها» را انتخاب کنید، و کارتان تمام است.

همچنین می‌توانید از هر پستی که توسط حسابی که می‌خواهید دنبال کنید، به این ویژگی دسترسی داشته باشید. همان چرخ دنده/3 نقطه باید در مقابل نام حساب در بالا ظاهر شود.

5. فیلترهای خود را مدیریت کنید.

هر فیلتری نمی‌تواند زیبایی شما را جلب کند. احتمالاً تعدادی هستند که برایتان مهم نیست و ترجیح می دهید دیگر نبینید. می‌توانید از پلتفرم ما، SocialFox برای اندازه‌گیری اینکه کدام فیلتر عکس بیشترین تعامل را دریافت می‌کند استفاده کنید.

همچنین احتمالاً فیلترهایی وجود دارد که شما اغلب دوست دارید و استفاده می کنید، و آرزو می کنید به خاطر راحتی به سمت بالا رانده شوند. خوب، شما می توانید این کار را انجام دهید.

برای سازماندهی فیلترهای خود، یک پست جدید ایجاد کنید و همانطور که معمولا انجام می دهید به صفحه فیلتر بروید. انگشت خود را در لیست فیلترها بکشید تا به انتهای آن برسید. روی دکمه مدیریت کلیک کنید. با این کار به صفحه‌ای می‌روید که می‌توانید فیلترها را به دلخواه مرتب کنید.

انگشت خود را روی 3 خط خاکستری کنار فیلتر فشار دهید، و سپس آن را به سمت بالا یا پایین بکشید تا آنها را مرتب کنید. اگر می‌خواهید آنها را پنهان کنید، روی علامت تیک در سمت راست ضربه بزنید.

6. عکس‌ها را بدون پست کردن ویرایش کنید.

گاهی اوقات نمی‌خواهید هنوز عکسی را آپلود کنید، اما همچنان می‌خواهید آن را از قبل ویرایش کنید. همچنین ممکن است بخواهید بتوانید آن را علاوه بر اینستاگرام در چندین پلتفرم رسانه اجتماعی پست کنید.

یک راه آسان برای استفاده از اینستاگرام به عنوان یک ویرایشگر عکس مستقل وجود دارد. قبل از انجام هر کار دیگری، باید گزینه ذخیره عکس‌های اصلی را روشن کنید. این در صفحه تنظیمات شما قرار دارد، که می‌توانید از طریق نمایه خود با کلیک بر روی چرخ دنده/3 نقطه به آن دسترسی داشته باشید.

پس از آن، باید حالت هواپیما را در تلفن خود فعال کنید. سپس اقدام به ایجاد یک پست جدید و ویرایش عکس خود کنید. حالت هواپیما پس از زدن «اشتراک‌گذاری»، آپلود را مختل می‌کند و خطایی ایجاد می‌کند. با این حال، همچنان در گالری عکس گوشی شما ذخیره می‌شود.

اکنون می‌توانید هر زمان که بخواهید آن را منتشر کنید.

7. یک خط شکسته اضافه کنید.

آیا بیوگرافی یا زیرنویس شما تا به حال خیلی شلوغ به نظر می رسد؟ آیا تا به حال فکر کرده‌اید که چگونه افراد دیگر می‌توانند متن را با فاصله بین خطوط فاصله بیندازند؟

هنگام نوشتن متن، دکمه 123 را روی صفحه‌کلید خود فشار دهید تا قالب را تغییر دهید. اکنون کلید بازگشت باید در گوشه سمت راست پایین باشد. با فشار دادن این کلید، متن به خط جدیدی منتقل می‌شود.

این ترفند ممکن است واضح به نظر برسد، اما اغلب نادیده گرفته می‌شود. از آن استفاده کنید تا متن خود را زیباتر و خواناتر نشان دهید.

8. هشتگ های اضافی را مخفی کنید.

اگر می خواهید محتوای شما در اینستاگرام کشف شود، باید از هشتگ. اما تعداد زیاد هشتگ‌ها می‌توانند زیرنویس‌های شما را شلوغ به نظر برسانند.

چند راه وجود دارد که می‌توانید از بهم ریختگی‌های غیرضروری جلوگیری کنید.

یک کاری که می‌توانید انجام دهید این است که از شکستن خط استفاده کنید. . اگر نمی دانید چگونه آنها را درست کنید، به ورودی بالای این یکی مراجعه کنید. هر متنی پس از 3 خط پنهان است، و تنها در صورتی قابل مشاهده است که کسی گزینه Moreoption را انتخاب کند.

یک گزینه دیگر این است که هشتگ‌ها را به طور کامل از زیرنویس‌های خود حذف کنید. در عوض، می توانید آنها را در یک نظر برای پست خود قرار دهید.

9. شدت فیلتر را تنظیم کنید.

آیا فیلتری وجود دارد که از آن لذت ببرید، اما ای کاش کمی ظریف‌تر بود؟

فیلترها به‌طور پیش‌فرض روی حداکثر شدت تنظیم شده‌اند. با دو بار ضربه زدن پشت سر هم روی فیلتر می توانید آنها را تنظیم کنید. با این کار یک نوار لغزنده ظاهر می‌شود که می‌توانید از آن برای کاهش یا افزایش قدرت آن استفاده کنید.

وقتی آن را در سطح دلخواه خود دارید، روی Done کلیک کنید و می‌توانید به پست کردن آن بروید.

10. روی تصویر خود یک مرز قرار دهید.

دوبار ضربه زدن به فیلتر نیز ویژگی دیگری را نشان می دهد. در سمت راست نوار لغزنده شدت، یک نماد جعبه مانند وجود دارد. برای افزودن حاشیه به تصویر، روی آن ضربه بزنید.

حاشیه‌ها یکی از اصلی‌ترین موارد در اینستاگرام بودند، اما اخیراً از محبوبیت خود کاسته شده‌اند. با این وجود، می‌توان از آن‌ها برای دادن حس یکپارچه‌سازی با کیفیت به عکس‌های شما استفاده کرد که آن‌ها را متمایز می‌کند.

11. ایجاد و مدیریت چندین حساب.

برای برخی از برندها، داشتن چندین حساب اینستاگرام کاملاً ضروری است. کسب‌وکار شما ممکن است جنبه‌های زیادی داشته باشد که در یک فضای منسجم و منسجم قرار بگیرد.

خوشبختانه، اینستاگرام افزودن حساب‌ها را آسان‌تر کرده است. سال گذشته آنها توانایی داشتن حداکثر 5 حساب به هم پیوسته را معرفی کردند.

برای ایجاد یک حساب، به صفحه نمایه خود بروید و روی Optionsicon کلیک کنید تا تنظیمات شما ظاهر شود. تا آخر به «افزودن حساب جدید» بروید و روی آن ضربه بزنید. نام و رمز عبور حساب دیگر خود را وارد کنید و سپس وارد شوید.

اکنون می‌توانید بدون نیاز به هر بار خروج از سیستم، بین حساب‌ها جابه‌جا شوید. روی نام کاربری خود در بالای نمایه خود ضربه بزنید و یک لیست کشویی از حساب ها برای انتخاب دریافت خواهید کرد.

12. احراز هویت دو عاملی را تنظیم کنید.

هیچ وقت نمی توانید در مورد امنیت دیجیتال خیلی محتاط باشید. همیشه این تهدید وجود دارد که حساب شما توسط هکرهایی که سعی در دور زدن سیستم دارند به خطر بیفتد.

اگر زمانی می خواهید یک لایه حفاظتی اضافی اضافه کنید، می توانید احراز هویت دو مرحله ای را فعال کنید.

روی نماد چرخ‌دنده/3 نقطه در بالای صفحه‌تان ضربه بزنید تا به صفحه گزینه‌ها بروید. در بخش حساب، باید احراز هویت دو مرحله‌ای را پیدا کنید. با کلیک بر روی آن به صفحه‌ای می‌روید که دارای برچسب «لازم به کد امنیتی» است. با روشن کردن آن، یک پیام متنی به شما می‌گوید که هر بار که وارد سیستم می‌شوید، اینستاگرام یک کد امنیتی برای تلفن شما ارسال می‌کند.

اگر اینستاگرام شما قبلاً به شماره تلفن متصل نیست، از شما سؤال می‌شود. برای ارائه یکی.

13. تاریخچه جستجوی خود را پاک کنید.

شرم آور نیست که بخواهید تاریخچه خود را پاک کنید. برخی از ما از ذخیره دائمی جستجوهایمان راحت نیستیم. خوشبختانه اینستاگرام به ما این امکان را می‌دهد که آن را پاک کنیم.

روی نماد گزینه‌ها در نمایه خود کلیک کنید و به پاک کردن سابقه جستجو به پایین بروید. پس از ضربه زدن روی آن، مطمئن شوید که می خواهید پاک شود. حالا دیگر چیزی برای نگرانی ندارید!

14. عکس‌های برچسب‌گذاری شده ناخواسته را پنهان کنید.

برچسب شدن در عکس‌های دیگر کاربران می‌تواند راهی عالی برای گسترش آگاهی از برند باشد. با این حال، این همیشه یک چیز مثبت نیست. گاهی اوقات متوجه می‌شوید که در محتوایی برچسب‌گذاری شده‌اید که نمی‌خواهید با آن مرتبط شوید.

از این موضوع ناراحت نباشید. می‌توانید این عکس‌ها را پنهان کنید تا دیگران نتوانند آنها را ببینند.

اگر می‌خواهید همه عکس‌های برچسب‌گذاری شده را پنهان کنید، به نمایه خود بروید. در زیر بیو شما یک ردیف آیکون وجود دارد. در سمت چپ نماد نشانک، روی موردی که شبیه یک شخص در یک کادر است، کلیک کنید. با این کار به بخش عکس‌های شما می‌روید.

روی نماد تنظیمات در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید. به شما این امکان داده می‌شود که عکس‌ها را پنهان کنید. این کار پست‌ها را از وب‌سایت حذف نمی‌کند، اما از نمایش آن‌ها در نمایه شما جلوگیری می‌کند.

اگر همچنان می‌خواهید عکس‌های برچسب‌گذاری شده در نمایه شما نمایش داده شوند، می‌توانید آن را تنظیم کنید تا تأیید کنید. هر پست به صورت جداگانه به بخش Photos of You بروید، روی نماد تنظیمات کلیک کنید و سپس گزینه‌های برچسب‌گذاری را انتخاب کنید. در آنجا می‌توانید افزودن دستی را انتخاب کنید.

15. پیوندها را در بیو خود تغییر دهید.

اگر نمی‌خواهید مجبور نیستید همان پیوند را در بیو خود نگه دارید. هر چند وقت یکبار آن را تغییر دهید.

بعضی از برندها دوست دارند هر بار که می خواهند کمپین جدیدی ارائه دهند آن را تغییر دهند. می توانید با ذکر پیوند در عنوان آخرین پست های خود توجه را به آن جلب کنید.

16. URL یک تصویر را پیدا کنید.

مرور اینستاگرام در دسکتاپ یا لپ تاپ مزایای زیادی دارد. برای مثال، می‌توانید به راحتی یک URL مستقیم برای هر تصویری در وب‌سایت به دست آورید.

روی تصویری که می‌خواهید کلیک راست کرده و نمایش منبع صفحه را انتخاب کنید. با این کار یک برگه جدید با کد منبع صفحه باز می شود. شما باید بتوانید یک پیوند مستقیم به تصویر در آنجا پیدا کنید.

17. فعالیت افرادی را که دنبال می‌کنید مشاهده کنید.

می‌خواهید کسی را تحت نظر داشته باشید و ببینید چه کاری انجام می‌دهد؟

روی نماد قلب در پایین صفحه ضربه بزنید. صفحه اصلی خود را و به برگه فعالیت خود آورده خواهید شد. سپس آن را از «شما» به «دنبال کردن» در بالا تغییر دهید. در آنجا فعالیت همه افرادی را که دنبال می کنید خواهید دید.

18. پست های اینستاگرام را در وردپرس جاسازی کنید.

اگر وب سایتی دارید که از وردپرس استفاده می کند، می توانید پست های اینستاگرام را در صفحات خود جاسازی کنید.

پست را در پنجره مرورگر باز کنید. در کامپیوتر شما. در گوشه سمت راست پایین پست باید 3 نقطه وجود داشته باشد. روی این کلیک کنید تا مجموعه‌ای از گزینه‌ها ظاهر شود و جاسازی را انتخاب کنید. دکمه ای برای فشار دادن برچسب کپی کد جاسازی، و همچنین اگر می خواهید زیرنویس اضافه کنید، یک کادر علامت بزنید.

پس از آن، تنها کاری که باید انجام دهید این است که کد را مستقیماً در وردپرس مورد نظر قرار دهید. پست.

19. به سایر حساب‌های موجود در استوری‌های خود پیوند دهید.

استوری‌های اینستاگرام ارائه می‌دهد مجموعه ای از ویژگی هایی که آن را از رقبایی مانند اسنپ چت برتری می دهد. نمونه‌ای از این قابلیت پیوند به نمایه‌های دیگر کاربران در استوری‌های شما است.

هنگام ساختن داستان، روی دکمه Aa ضربه بزنید تا متن اضافه شود. تایپ کنید @ و سپس نام کاربری را که می‌خواهید ذکر کنید، بدون فاصله بین آنها. لیستی از حساب ها برای انتخاب به شما داده می شود. یکی را که می خواهید انتخاب کنید.

می توانید حداکثر 10 حساب جداگانه را در هر داستان پیوند دهید. هر کسی را که نام می‌برید، اعلانی در مورد آن دریافت می‌کند.

20. یک داستان را در فید اصلی خود به اشتراک بگذارید.

احساس افتخار خاصی به یک داستان دارید؟ چرا آن را به نمایه اصلی خود نیز ارسال نمی کنید تا همه بتوانند آن را بررسی کنند؟

استوری را باز کنید و روی 3 نقطه در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید. گزینه اشتراک‌گذاری به‌عنوان پست را انتخاب کنید. سپس می‌توانید آن را مانند هر پست معمولی ویرایش، شرح و منتشر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.